Treść opublikowana przez bobersky
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Jak odkurzacz brzmi. Może masz jakiś lipny soft?
-
Audi a4 b6 1.8t kontrolki
Przecież wszystkie zgasły oprócz jednej, która zazwyczaj oznacza zaciągnięty hamulec ręczny.
-
Zmiana tablic po zakupie
Jesli z wojewodztwa to tak. Jesli z tego samego powiatu to nie.
-
AEB błędy
Czyli jak zawsze do sprawdzenia wężyki podciśnienia, zawór n75, sztanga wg, szczelność dolotu. Ostatnio u kumpla wywalił 00575 własnię przez dziurę w dolocie. U innego wywaliło błąd n75, bo przewód był przerwany.
-
problem brak mocy
Tryb awaryjny. Powodów może być mnóstwo. Najlepiej podłączyć pod komputer i sprawdzić błędy.
-
00575 intake manifold pressure. Auto nie jedzie
Problem rozwiązany. Okazało się, że gumowy element (rura) dolotu był dziurawy od dołu, z boku było widać tylko małą dziurkę, a od dołu był rozerwany po całości. Teraz turbo ładuje tyle ile powinno Także podsumowanie- kumpel kupił praktycznie wolnossącego diesla, jedna sobota na szukanie usterki, czteropak piwa i 18zł za rure z przesyłką i minuta wymiany
-
Downpipe po regeneracji turbiny
Nie ma żadnego metalicznego dźwięku. Przynajmniej ja nic nie słyszałem. Tylko po założeniu DP obowiązkowo trzeba wyłączyć drugą sondę w ECU. Ten DP jest dziwny bo na zagięciu jest spawany, wolałbym, żeby był w jednym kawałku. Ja kupowałem stąd: http://rm-motors.pl/pl/downpipe/84-downpipe-206-audi-a4-a6-16-18t-20-vw-passat-16-18t-20.html
-
Skradziony kluczyk co robić?
Z drugiej strony tylko głupi człowiek narażałby się po to, aby ukraść samochód warty +-10 tyś zł. Może po prostu kluczyk zgubiłeś, a nie ukradli Tobie
-
Gumowy element dolotu A4 B5 1.9TDI 90KM
Dobra, juz znalazłem. Symbol dla potomnych: 1H0145634
-
Gumowy element dolotu A4 B5 1.9TDI 90KM
Jak nazywa albo jaki ma symbol ten gumowy element układy dolotowego. A4 B5 1.9 TDI 90KM 1996 rok. Pozdrawiam
-
00575 intake manifold pressure. Auto nie jedzie
Witam. Kumpel kupił samochód A4 B5 1.9 90KM 1996 rok. Auto nie jedzie jak powinno. Turbo ładuje 0.3B. Czujnik N75 cyka po podaniu 12V. Omijaliśmy też N75 na przewodach i nic nie dało. Sztanga przy przygazowaniu nie rusza sie, pod wpływem strzykawki 100ml sztanga rusza sie o jakieś centymetr, pod ręka chodzi cięzko. Na VCDS wywala błąd 00575 Intake Manifold Pressure, Control Differnce, co też mogłoby wskazywać, że to map sensor, ale patrzyłem i od intercoolera do kolektora nie widzę, żadnej czujnika. Rura od turbo do (chłodnicy? nie jestem pewien) jest cała w oleju i brudzie. Może to wskazywać na turbo? Auto nie ma żadnego notlaufa, po prostu nie jedzie od samego dołu.
-
Audi A4 B5 '2001 FIS wyświetla tylko temeraturę
Zmiana manetki + kodowanie VCDS + ewentualnie czujnik poziomu sprysków, ale to można zmasować.
-
Potrzebna pomoc
Może wystarczy tylko wyregulować lpg.
-
Pomoc koleżeńska
Zamów sam. Przecież ASO też wysyła.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Miałem ten sam zestaw u siebie. Po sofcie miałem 185KM (miałem AVJ czyli 150KM) i nic sie nie działo. W Trójmieście za ten zestaw płaciłem 2900zł.
-
Nieoryginalne radio.
Nie wiem, nie zagłębiałem sie w to czy można zmieniarkę do gammy podłączyć. W takim razie jeśli uważasz, iż nie można to zmieniłbym radio na oryginalne, z którym można podłączyć ów zmieniarkę
-
Nieoryginalne radio.
Nie lepiej kupić zmieniarkę cyfrową np yatour? Niż bawić sie w jakieś moduły, emulatory i inne gówienka. Do tego jest oryginalne radio, a nie jakaś dyskoteka na konsoli
-
nie wiem co robic z moja audi
heheheheheheh, od kiedy klekot jest świetnym dźwiękiem? Do autora tematu- na Twoim miejscu rozeznałbym się jaki będzie mniej więcej koszt doprowadzenia tego samochodu do ładu, bo jak napisałeś w pierwszym poście- trochę go boli Byle nie podejmować decyzji zbyt pochopnie
-
problem z radiem
Wolałbym dołożyć zmieniarkę niż mieć takie radio. Według mnie najlepiej wygląda oryginał, ale to tylko moje zdanie. Po zamontowaniu tego radia, bedziesz potrzebował moduł, który załączy też tylne głośniki oraz subwoofer (jesli masz). Do tego na fisie nie będzie info. Więcej szkód niż pożytku chyba
-
wypadanie zaplonow, zbyt uboga mieszanka check eng
a może LPG?
-
Różnice w przyspieszeniu
No dobra, benzyna szybciej rozpędzi sie do setki, zgadzam się, ale podczas normalnej jazdy to głównie używa się momentu obrotowego. Dieslem fajnie sie wyprzedza, benzyne trzeba nieźle piłować, żeby zaczęła przyśpieszać. Co nie zmienia faktu, że wole benzyne, kultura pracy jest ważna.
-
Jaka Pilarka Spalinowa?
U mojego ojca Stihl wytrzymal 9 lat na budowie, gdzie non stop sie nią pracuje, do tego tnie po gwoździach, betonie. Wydaje mi sie, że to dobry wynik
-
Samo poziomowanie lamp
Tak było od początku jak kupiłeś? Obstawiam, że reflektory są wymienione, a jak reflektory to i zwykły zderzak wystarczy, który jest tańszy.
-
Samo poziomowanie lamp
Czyli masz normalne światła tradycyjne czyli NIE ksenon a masz czujniki na wahaczach, nie masz regulacji wysokości świateł w środku? Dobrze zrozumiałem? Jeśli tak to lampy masz wymienione na zwykłe, a kiedyś były ksenony.
-
Zgubione klucze do auta - brak kopii...
Wymienić zamki i stacyjkę i od nowa zakodować immo.