Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobersky

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobersky

  1. Jak odkurzacz brzmi. Może masz jakiś lipny soft?
  2. bobersky odpowiedział(a) na pimpas temat w 1.8T
    Przecież wszystkie zgasły oprócz jednej, która zazwyczaj oznacza zaciągnięty hamulec ręczny.
  3. Jesli z wojewodztwa to tak. Jesli z tego samego powiatu to nie.
  4. bobersky odpowiedział(a) na Chołowczyc temat w 1.8T
    Czyli jak zawsze do sprawdzenia wężyki podciśnienia, zawór n75, sztanga wg, szczelność dolotu. Ostatnio u kumpla wywalił 00575 własnię przez dziurę w dolocie. U innego wywaliło błąd n75, bo przewód był przerwany.
  5. bobersky odpowiedział(a) na jacekbalcerzak temat w 1.9TDI
    Tryb awaryjny. Powodów może być mnóstwo. Najlepiej podłączyć pod komputer i sprawdzić błędy.
  6. Problem rozwiązany. Okazało się, że gumowy element (rura) dolotu był dziurawy od dołu, z boku było widać tylko małą dziurkę, a od dołu był rozerwany po całości. Teraz turbo ładuje tyle ile powinno Także podsumowanie- kumpel kupił praktycznie wolnossącego diesla, jedna sobota na szukanie usterki, czteropak piwa i 18zł za rure z przesyłką i minuta wymiany
  7. Nie ma żadnego metalicznego dźwięku. Przynajmniej ja nic nie słyszałem. Tylko po założeniu DP obowiązkowo trzeba wyłączyć drugą sondę w ECU. Ten DP jest dziwny bo na zagięciu jest spawany, wolałbym, żeby był w jednym kawałku. Ja kupowałem stąd: http://rm-motors.pl/pl/downpipe/84-downpipe-206-audi-a4-a6-16-18t-20-vw-passat-16-18t-20.html
  8. Z drugiej strony tylko głupi człowiek narażałby się po to, aby ukraść samochód warty +-10 tyś zł. Może po prostu kluczyk zgubiłeś, a nie ukradli Tobie
  9. Dobra, juz znalazłem. Symbol dla potomnych: 1H0145634
  10. Jak nazywa albo jaki ma symbol ten gumowy element układy dolotowego. A4 B5 1.9 TDI 90KM 1996 rok. Pozdrawiam
  11. Witam. Kumpel kupił samochód A4 B5 1.9 90KM 1996 rok. Auto nie jedzie jak powinno. Turbo ładuje 0.3B. Czujnik N75 cyka po podaniu 12V. Omijaliśmy też N75 na przewodach i nic nie dało. Sztanga przy przygazowaniu nie rusza sie, pod wpływem strzykawki 100ml sztanga rusza sie o jakieś centymetr, pod ręka chodzi cięzko. Na VCDS wywala błąd 00575 Intake Manifold Pressure, Control Differnce, co też mogłoby wskazywać, że to map sensor, ale patrzyłem i od intercoolera do kolektora nie widzę, żadnej czujnika. Rura od turbo do (chłodnicy? nie jestem pewien) jest cała w oleju i brudzie. Może to wskazywać na turbo? Auto nie ma żadnego notlaufa, po prostu nie jedzie od samego dołu.
  12. Zmiana manetki + kodowanie VCDS + ewentualnie czujnik poziomu sprysków, ale to można zmasować.
  13. bobersky odpowiedział(a) na kosa.tcz temat w 2.4
    Może wystarczy tylko wyregulować lpg.
  14. Zamów sam. Przecież ASO też wysyła.
  15. Miałem ten sam zestaw u siebie. Po sofcie miałem 185KM (miałem AVJ czyli 150KM) i nic sie nie działo. W Trójmieście za ten zestaw płaciłem 2900zł.
  16. Nie wiem, nie zagłębiałem sie w to czy można zmieniarkę do gammy podłączyć. W takim razie jeśli uważasz, iż nie można to zmieniłbym radio na oryginalne, z którym można podłączyć ów zmieniarkę
  17. Nie lepiej kupić zmieniarkę cyfrową np yatour? Niż bawić sie w jakieś moduły, emulatory i inne gówienka. Do tego jest oryginalne radio, a nie jakaś dyskoteka na konsoli
  18. bobersky odpowiedział(a) na Orayle temat w 2.5TDI
    heheheheheheh, od kiedy klekot jest świetnym dźwiękiem? Do autora tematu- na Twoim miejscu rozeznałbym się jaki będzie mniej więcej koszt doprowadzenia tego samochodu do ładu, bo jak napisałeś w pierwszym poście- trochę go boli Byle nie podejmować decyzji zbyt pochopnie
  19. Wolałbym dołożyć zmieniarkę niż mieć takie radio. Według mnie najlepiej wygląda oryginał, ale to tylko moje zdanie. Po zamontowaniu tego radia, bedziesz potrzebował moduł, który załączy też tylne głośniki oraz subwoofer (jesli masz). Do tego na fisie nie będzie info. Więcej szkód niż pożytku chyba
  20. No dobra, benzyna szybciej rozpędzi sie do setki, zgadzam się, ale podczas normalnej jazdy to głównie używa się momentu obrotowego. Dieslem fajnie sie wyprzedza, benzyne trzeba nieźle piłować, żeby zaczęła przyśpieszać. Co nie zmienia faktu, że wole benzyne, kultura pracy jest ważna.
  21. U mojego ojca Stihl wytrzymal 9 lat na budowie, gdzie non stop sie nią pracuje, do tego tnie po gwoździach, betonie. Wydaje mi sie, że to dobry wynik
  22. bobersky odpowiedział(a) na zniwka temat w Audi A4 B6/B7
    Tak było od początku jak kupiłeś? Obstawiam, że reflektory są wymienione, a jak reflektory to i zwykły zderzak wystarczy, który jest tańszy.
  23. bobersky odpowiedział(a) na zniwka temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli masz normalne światła tradycyjne czyli NIE ksenon a masz czujniki na wahaczach, nie masz regulacji wysokości świateł w środku? Dobrze zrozumiałem? Jeśli tak to lampy masz wymienione na zwykłe, a kiedyś były ksenony.
  24. Wymienić zamki i stacyjkę i od nowa zakodować immo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.