Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

the19game

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. the19game odpowiedział(a) na blaszka611 temat w 1.8T
    Ile KM planujesz docelowo uzyskać?
  2. Trzymaj się z dala od tego syfu
  3. Ile planujesz przeznaczyć $ na te mody?
  4. the19game odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeden rabin powie tak a inny powie nie. Znajomemu padł po jakiś 120kkm (100% ori przebieg) i to w C7.
  5. Ma ktoś na sprzedaż stalowy przewód hamulcowy i uchwyt z hebli 320 1LA? Nr 18
  6. Odkopię trochę temat, bo mam problem z immo. Mam AVJ z ecu przerobionym przez abt i chcę go zmienić na ecu z BEX (osprzęt już zmieniony). Następnie robię wszytko z instrukcją z rosstech oraz z tą z tego tematu. Wpisuję pin (ecu akceptuje), następnie adaptacja 050 i tu pojawia się problem. Po wpisaniu starego pinu na górze w tych 4 okienkach wyskakuje "Pin not ok", klikam save mimo to. Następnie sprawdzam vin i id (zgadzają się). Zapłon off na 1-2min. Włączam i immo dalej blokuje zapłon... Ktoś to przerabiał? Dodam jeszcze, że wchodząc w 01-engine nie ma okienka LOGIN-11 tylko Coding II-11
  7. Szerokość felgi i et? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  8. the19game odpowiedział(a) na iDybeK temat w 1.8T
    Obojętnie jaki dolejesz Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  9. Na pewno BHK? Ja znam tylko BKH co szło na USA
  10. the19game odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co pamiętam są 2 rozwiązania, pierwsze to zmiana w sofcie licznika, drugie to przepięcie kabelka od skrzyni do sterownika ABS. Tak jeszcze myślałem, aby zmienić licznik na taki z 2003-2004 i przekodować immobiliser. Tylko nie wiem czy wiązka się różni.Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  11. Jeżeli mam 1.8t avj gdzie prędkość pojazdu czytana jest z czujnika na skrzyni biegów, a zrobię przekladkę wykorzystując skrzynie z bex (prędkość po szynie CAN z abs'u) to oczywiście wskaźnik prędkości przestanie działać. Czyli jak kupię licznik od modelu 2003-2004 i przekoduję immobiliser to będzie to działać? Miał ktoś z tym do czynienia? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  12. the19game odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiś kontakt do niego masz, bo na naszym forum go nie znalazłem ;/
  13. the19game odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jeszcze odnosząc się do mojego poprzedniego pytania. Czy jest na forum jakiś spec do przerobi licznik tak, aby sczytywał prędkość z abs?
  14. the19game odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, może ktoś z was się orientuje. Czy do B6 1.8T z 2001 roku wsadzę skrzynie biegów z powiedzmy B6 1.8T z 2004 roku? Pytam ponieważ słyszałem ze od 2002r prędkościomierz bierze dane z czujników ABS, a wcześniej brał ze skrzyni biegów...
  15. Biorąc pod uwagę nakład pracy, warto zastanowić się nad 1.8t Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.