Treść opublikowana przez the19game
-
1.8T AVJ przeplywomierz
Ile KM planujesz docelowo uzyskać?
-
Turbina z dobrego źródła
Trzymaj się z dala od tego syfu
-
Silnik 1.8t wytrzymałość
Ile planujesz przeznaczyć $ na te mody?
-
B6 DIVISION
Jeden rabin powie tak a inny powie nie. Znajomemu padł po jakiś 120kkm (100% ori przebieg) i to w C7.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
-
[ALL B6] Wymiana Sterownika Silnika b6 1.8 T o takich samych numerach....
Odkopię trochę temat, bo mam problem z immo. Mam AVJ z ecu przerobionym przez abt i chcę go zmienić na ecu z BEX (osprzęt już zmieniony). Następnie robię wszytko z instrukcją z rosstech oraz z tą z tego tematu. Wpisuję pin (ecu akceptuje), następnie adaptacja 050 i tu pojawia się problem. Po wpisaniu starego pinu na górze w tych 4 okienkach wyskakuje "Pin not ok", klikam save mimo to. Następnie sprawdzam vin i id (zgadzają się). Zapłon off na 1-2min. Włączam i immo dalej blokuje zapłon... Ktoś to przerabiał? Dodam jeszcze, że wchodząc w 01-engine nie ma okienka LOGIN-11 tylko Coding II-11
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Szerokość felgi i et? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Castrol edge 5w30 a 5w30 LL?
Obojętnie jaki dolejesz Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Przepustnica do 3.2 FSI
Na pewno BHK? Ja znam tylko BKH co szło na USA
-
B6 DIVISION
Z tego co pamiętam są 2 rozwiązania, pierwsze to zmiana w sofcie licznika, drugie to przepięcie kabelka od skrzyni do sterownika ABS. Tak jeszcze myślałem, aby zmienić licznik na taki z 2003-2004 i przekodować immobiliser. Tylko nie wiem czy wiązka się różni.Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jeżeli mam 1.8t avj gdzie prędkość pojazdu czytana jest z czujnika na skrzyni biegów, a zrobię przekladkę wykorzystując skrzynie z bex (prędkość po szynie CAN z abs'u) to oczywiście wskaźnik prędkości przestanie działać. Czyli jak kupię licznik od modelu 2003-2004 i przekoduję immobiliser to będzie to działać? Miał ktoś z tym do czynienia? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jakiś kontakt do niego masz, bo na naszym forum go nie znalazłem ;/
-
B6 DIVISION
Tak jeszcze odnosząc się do mojego poprzedniego pytania. Czy jest na forum jakiś spec do przerobi licznik tak, aby sczytywał prędkość z abs?
-
B6 DIVISION
Panowie, może ktoś z was się orientuje. Czy do B6 1.8T z 2001 roku wsadzę skrzynie biegów z powiedzmy B6 1.8T z 2004 roku? Pytam ponieważ słyszałem ze od 2002r prędkościomierz bierze dane z czujników ABS, a wcześniej brał ze skrzyni biegów...
-
wymiana silnika audi a4 b5 1.6 v8 na 1.8 20v
Biorąc pod uwagę nakład pracy, warto zastanowić się nad 1.8t Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Wsadziłem inne, używane turbo i gwizdanie ustało
-
B6 DIVISION
Wczoraj oglądałem a4 2.0alt. I teraz niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest możliwe ze na wlepie z vinem w komorze silnikowej był kod silnika BAM, no i na wlepie w bagażniku tez był BAM o.O WTF?!? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edit: rozumiem jakby ktoś zrobił swapa na alt ale BAM nigdzie nie było w a4
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
Odkopię trochę temat. Ale czy ktoś z was wie czy dostanę gdzieś ten szary lakier który jest oryginalnie na tych listwach? Myśle o dołożeniu progów drzwi s-line w właśnie tym kolorze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
czy termostat kupiony w skodzie to ten sam sprzedawany w audi
To samo, ale czasami w skodzie taniej
-
Opinie o silniku 2.0 TDI 136 KM w Audi A4 B8
Nie w nędznym bmw... 350kkm na liczniku i pewnie ze 150k skręcone, a rury nadal czyste. BMW 525d
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jest jakaś różnica między silnikiem CAGA z 2008, a CAGA po 2010 poza napędem pompy oleju (tzn. dłuższy imbus)? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0TDI PD Metaliczne stuki (popychacze ?)
Stuki pojawiają się sporadyczne i pochodzą z okolic turbo/ pokrywy głowicy. Ich intensywność wzrasta wraz z obrotami. Czasami wystarczy na chwile wyłączyć silnik aby stuki ustały, choć nie zawsze. Tłumik o nic nie opiera, katalizator też nie jest zniszczony. Stawiałbym na popychacze hydrauliczne, ale zanim się za to wezmę i je wymienię chciałbym sie upewnić czy to na pewno one. Moze ktoś z was miał podobne objawy lub ma jakąś sugestie? https://youtu.be/Fkw56dkL1DM Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
U kogo brałeś turbo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Wydaje mi się ze cwaniaki i tak nie uznają gwarancji. No ale spróbować trzeba
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Przyczyna świstu znaleziona. Wina leży po stronie ch***owo "zregenerowanej" turbiny. No to po kolei rzeczy, które mi sie z nią nie podobają. 1. Luzy poprzeczne na wirniku 2. Turbo było roztaczanie. Problem taki ze otwór teraz nie jest centralnie. Grubsza ścianka ma 2,2mm, a druga 1,9mm, widać to gołym okiem. 3. Sztanga gruszki jest dosyć mocno skręcona. Dokładnie 17mm 4. Nakrętka na wirniki nie jest nacięta, jakby w ogóle jej porządnie nie wyważali. 5. Gorąca strona ma dużo pęknięć. Czy przepuszczają spaliny nie mogę powiedzieć. Ale jak turbinka do mnie przyszła była ładnie pomalowana aby nie było nic widać Turbo oddaję na gwarancje, zobaczymy co z tego będzie Dodatkowo dam jeszcze wykresy, może ktoś sie na tym zna i coś powie na ich temat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk