Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zanik wspomagania, odcięcie skrzyni biegów i twardy pedał hamulca


slawek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przydarzyła mi się dziś pewna sytuacja. chciałem dziś zaparkować i w połowie manewru pedał hamulca podniósł się do góry czyli zrobił sie twardy, kierownica straciła wspomaganie, że nie można nią było ruszyć, auto się zatrzymało. chciałem ruszyć z jedynki ale niestety po puszczeniu sprzęgła auto nie reagowało. to samo na wstecznym. dodając na gazu wyglądało to tak jakby było na biegu jałowym. nie wiele myśląc zgasiłem auto i odpaliłem i wszystkie funkcje czyli wspomaganie kierownicy, skrzynia biegów oraz pedał hamulca wróciły do normy. może wiecie co to mogło być???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz hydrauliczne sprzegło widać podłaczone do jedną pompe.Możliwe żę coś sie przytkało :) Mozliwe też że coś sie zaczyna dziać z pompa :) Albo jest zapowietrzona :) Nie ubywa płynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz hydrauliczne sprzegło widać podłaczone do jedną pompe.Możliwe żę coś sie przytkało :) Mozliwe też że coś sie zaczyna dziać z pompa :) Albo jest zapowietrzona :) Nie ubywa płynu?

Dziwne. wszystko na raz przestało działać? wspomaganie hamuców, wspomaganie kierownicy i sprzęgło? Jedno z dugim nie ma nic wspólnego a objawy jakby silnik zgasł po prostu.

Skoro jednak twierdzi, że chodził :eusathink:

Jakby coś z pompą sprzęgła było to by biegu nie wrzucił bo by nie wysprzęglało. a on twierdzi, że puszczał sprzęgło a auto nie jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech kolega nam powie jaki ma stan płynów od wspomagania i od hamulców ;p Może nie jechało bo zgasł mu silnik wrzucił bieg i nic wspomagania też nie było bo zgaszony :D.Zostaje tylko jedna kwestia bo napisał że dawał gazu :D

Edytowane przez lukasz2107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem pod maskę i okazało się, że nie było już prawie płynu hydraulicznego. dolałem póki co i zobaczymy. właśnie , że nie zgasł. to było bardzo dziwne. może komputer coś zblokował jak było mało płynu, bo jak go zgasilem i odpalilem to wrocilo do normy. nie wiem. dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgasiłeś przestała chodzić pompa i płyn wrucił i zapewne sie podniósł troche.Wiec zapowietrzyło ci sie wszystko poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...