Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc: HTC 820 czy Huawei P8 Lite


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przede mną w najbliższym czasie zmiana telefonu. Wybór mam taki jak widać w tytule, problem w tym, że moja wiedza na temat telefonów jest słaba. Przesiadam się z LG Spirit, który jest totalną porażką. Czy ktoś obeznany w temacie mógłby się wypowiedzieć na temat tych telefonów i doradzić który wybrać ? Ewentualnie doradzić coś innego w kwocie do 500zł ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem HTC 820. Fajny telefon, duzy, parametry dosc ok, co prawda design dosc taki cukierkowy ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P8 lite w tym przedziale cenowym jest bezkonkurencyjny. Nakładka od Miui również genialna :) Brat ma i jest bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Huawei P7...

P8 Lite nowszy model.. bardzo fajnie wygląda :-)

Co prawda nie użytkowłem P8, ale P7 używam już od roku. Telefon nie sprawia problemów, działa płynnie, super zdjęcia, dobra nakładka producenta na android. Super design... cienki.. U mnie P7 cały ze szkła, parę razy upadł na razie cały :-P

Ogólnie bardzo polecam.

Wysłane za pomocą Tapatalk

Tylko wyświetlacz najlepiej od razu po kupnie zabezpieczyć szkłem hartowanym. U mnie fabryczne szkło miało się nie rysować.. mimo zapewnień producenta powstały mikro ryski.

Polecam szkła hartowane firmy 3mk bardzo dokładnie dopasowane pod model telefonu, Nie są klejone na klej tylko jakby namagnesowane. U siebie montowalem na przód i tył telefonu.

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wyrabial Lite więcej niż 4 - 6 godzin na baterii i po miesiącu zmienił właściciela. [emoji23]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...