-
Laptop do gier 3500zł.
Witam, Tak jak w opisie, nosze się z zamiarem kupna laptopa do 3500zł +/-. Czy ktoś jest w temacie dłużej odemnie i mógłby coś polecić ? Muszę dziś coś wybrać żeby doszło przed sobotą. Pozdrawiam
-
Telewizja Satelitarna - pomoc
Witam, Panowie i Panie nosze sie z zamiarem zakupu TV satelitarnej. I co polecacie ? nc+ czy cyfrowy polsat ? Ile kosztuje ogolny montaz tego wszystkiego ? Chodzi mi juz o całkowitą kwote z dekoderem, talerzem satelitarnym itd. Mam na myśli te pakiety 140+ kanałow. W gre wchodzi tylko multiroom bo chcialbym to dać na 2 TV.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Już wszystko wiem, jutro wymienie. Dzięki za szybki odzew. Pozdrawiam!
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Rozumiem że nie będą pasowały i muszę oddać.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie potrzebuje szybkiej odpowiedzi, może być priv.. Jestem posiadaczem A4B6 Avant 1.9 tdi 130km AVF gościu w sklepie zamawiał mi klocki i teraz patrze że są to Ferodo FDB1323 a nie 1717. Jaka jest różnica między nimi ? I czy te co mi dał będą pasowały czy muszę je wymienić na te drugie ?
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Dobra Panowie zima się powoli kończy więc czas pomyśleć o welurowych dywanikach na wiosne/lato. Macie coś do polecenia ? Jakbyście coś podrzucili świeżego to byłoby fajnie. Pozdrawiam.
-
TV od 49 cali
Witam. Noszę się z zamiarem kupna TV, który musi mieć minimum 49 cali. Jako, że nie znam się na tym kompletnie liczę na waszą pomoc. Dobry TV w rozsądnej cenie. "Fachowcy" w sklepach RTV znają się tyle co ja na balecie czy innych tańcach, sprawiają dobre pozory a po za tym nic. Nie musi mieć jakiś bajerów, do salonu 8x4m. A może ktoś ma jakąś hurtownie lub siedzi w branży ? Pozdrawiam
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
A jak te tunsgramy 120 ?
-
Światła Mijania
Żarówki padły.. trochę więcej się spodziewałem po tej firmie no ale trudno.
-
Światła Mijania
Właśnie zapomniałem dodać.. Bezpieczniki sprawdzałem już wczoraj, a światła drogowe działają. Dziś już ciemno to jutro spojrze na te żarniki.
-
Światła Mijania
Witam. Panowie problem mam ze światłami. Światła mijania z dnia na dzień mi przestały działać, po prostu nie świecą.. Działają tylko postojówki. Czy to możliwe, że już padły ? Czy problem leży gdzie indziej.. Dodam, że są to Osram Nightbraker +120 , zakupione i założone w połowie marca.
-
Jaki internet na odludziu ?
Te karty lte to się do routera wkłada czy jak to działa ? Mimo wszystko liczę na tą radiowke. Mam nadzieję że kolega matig coś zaradzić. ?
-
Jaki internet na odludziu ?
Zanim pojawił się u mnie światłowód przez 4 lata miałem radiòwke i też nie narzekalem, dało się grać oglądać filmy bez scin itd. Na dodatek net się rozchodził na 3 kompy. Obawiam się tylko, że w miejscowości do której się przeprowadzam nie da rady założyć radiowki. Dziura totalna.
-
Jaki internet na odludziu ?
Matiq, poszło PW. Radiówka to chyba najlepsze wyjście . Cena nie gra roli ale internet satelitarny z limitem za 150zł miesiecznie w tych czasach mnie raczej nie ratuje haha.
-
Jaki internet na odludziu ?
Witam, Panowie w niedługim czasie czeka mnie przeprowadzka do miejscowości w której nie ma internetu kablowego nie mówiąc już o światłowodzie.. Więc jestem skazany na LTE. Orientuje się ktoś z was z jakiej firmy go wziąć ? Na razie jest T-mobile, wcześniej był z Plusa ale konkretnie nie dawał rady. Cena nie gra roli, dobrze jakby dało się na nim czasem pograć PVP i obejrzeć film bez zacinek. Do tej pory użytkowałem światłowód 100mb, Pozdrawiam