Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maglownica


Marioq91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z maglownica w Audi A4 b5 1.9 TDI 110 KM 1999 r. po lifcie i zdecydowałem się na wymianę maglownicy lecz nie wiem na co zwrócić uwagę , czy wystarczą tylko numery maglownicy , czy od każdej b5 będzie pasować ?

z góry dzięki za odpowiedz . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje od kazdej ;) Ja zakladalem do 1.9TDI z Audi S4 B5 wiec wiesz ;]

Dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie bede sie upierał ale ja wolałbym oddac do regeneracji jakiemuś dobremu warsztatowi co zajmuja sie tym i wtedy masz pewniaka.Koszt w mojej okolicy 450-500zł sama regeneracja Pozdrawiam

Edytowane przez Figo1474
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie bede sie upierał ale ja wolałbym oddac do regeneracji jakiemuś dobremu warsztatowi co zajmuja sie tym i wtedy masz pewniaka.Koszt w mojej okolicy 400-500zł Pozdrawiam

Zgodzę si ez Tobą ja już 2 magle wymieniłem i teraz tylko regeneracja.

A pasuje każdy najlepiej szukać z benz ze wzgledu na przebieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam.

lepiej zrobić swoją niż kupować inną używaną, gdzie po wyglądzie i w rękach nie ocenisz stanu technicznego.

w mojej b6.

Twoja regenerowana dostanie gwarancje na 2 lata, na kupioną używkę dostaniesz..ile? 2 tyg rozruchu? i co dalej? zamontujesz, będzie pukała, demontujesz, odsyłasz...i tak za każdym razem płacisz za montaż/demontaż. Nie daj Boże, że po miesiącu okaże się, że coś leje, stuka.. i jesteś o kolejną maglownice w plecy.

Koszta? Zalezne od regionu widze.

Mnie impreza wyniosła tysiaka, bo montaż, demontaż, regeneracja magla, przy okazji zregenerowali mi drążki, zbierżność, nowy olej, suma sumarum tysiak. Dobrze ze wahacze miałem ok.

Kupując używke, może trafisz w "super" stanie za 400-600 zł, plus cała impreza wymiany, plus nieoczekiwanie drążki/gałki i nie wiadomo co jeszcze... prawie dojdziesz do tysiaka, gdzie gwarancji miał nie będziesz, albo tylko na rozruch :hahaha:

Edytowane przez tygrysek83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...