Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrne Audi A4 B6 By_Piasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żółte halogeny... Dla mnie to trochę wiocha no ale tobie ma sie podobać. Ogólnie autko i mody na duży + :)

Opublikowano
  • Autor

Żółte halogeny... Dla mnie to trochę wiocha no ale tobie ma sie podobać. Ogólnie autko i mody na duży + :)

Halogeny zrobiłem z ciekawości :) ale jak będą nowe kratki zderzaka to ją zerwe :)
Opublikowano

żółte halo to żadna wiocha, nie słuchaj :D:D

Opublikowano

Kratki i chromy też poszły na czarno :)

e663054c38bc681da4bfe18833daca9e.jpg

Czym oklejałeś/malowałeś chromy? Zdzierałeś chrom z wierzchu?

Opublikowano
  • Autor

Kratki i chromy też poszły na czarno :)

e663054c38bc681da4bfe18833daca9e.jpg

Czym oklejałeś/malowałeś chromy? Zdzierałeś chrom z wierzchu?
Nie zdzieralem :) wyczyścić, odtluscic podkład do tworzyw sztucznych i później spray czarny mat
Opublikowano

Demontowałeś czy robiłeś na żywym pacjencie?

Opublikowano
  • Autor

Demontowałeś czy robiłeś na żywym pacjencie?

Demontowalem :) demontaż prosty 2 min
Opublikowano

W masce znajdę a w zderzaku?

Opublikowano
  • Autor

W masce znajdę a w zderzaku?

Środkowa musisz mocniej pociągnąć a w bocznych widać zaczepy
Opublikowano

Widzę, że kolega z Koła :) będę wypatrywał auta w okolicy, może kiedyś jakiś spot... :P

Graty fury i plus za mody :wink: oby tak dalej :thumbup1:

Opublikowano

Kolego a w jaki sposób regenerowales tunel srodkowy? mam tez strasznie zniszczony a niewiem jak sie za niego zabrac ;-)

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że kolega z Koła :) będę wypatrywał auta w okolicy, może kiedyś jakiś spot... [emoji14]

Graty fury i plus za mody :wink: oby tak dalej :thumbup1:

Nie ma problemu! Po kole jeżdżę dość często, ale twojej też nie widziałem :D

Kolego a w jaki sposób regenerowales tunel srodkowy? mam tez strasznie zniszczony a niewiem jak sie za niego zabrac ;-)

Juz było opisane :) dobieralem kolor z utwardzaczem :) i najpierw wymiotowac później włóknina zmatowic i następnie podkład do tworzyw sztucznych i kolor :) pisz PW jak coś
Opublikowano

No ja jestem z okolic Koła, a właściwie z okolic Kłodawy :)

Auto seryjne? Jakiś chips by się przydał, bo seria nie jedzie :P

Opublikowano
  • Autor

No ja jestem z okolic Koła, a właściwie z okolic Kłodawy :)

Auto seryjne? Jakiś chips by się przydał, bo seria nie jedzie :P

No cos trzeba pomyśleć bo na 18 to taki bardziej dupowóz tylko :D

Dziś wpadł moduł świateł dziennych 30% długie :)0e0854f94a86d6f52d36260e12b4dd94.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ww-piasek

Opublikowano

hej ladny sedan halogeny żółte fajnie wygladaja powodzienia w modzieniu

Opublikowano

No ja jestem z okolic Koła, a właściwie z okolic Kłodawy :)

Auto seryjne? Jakiś chips by się przydał, bo seria nie jedzie :P

No cos trzeba pomyśleć bo na 18 to taki bardziej dupowóz tylko :D

Dziś wpadł moduł świateł dziennych 30% długie :)0e0854f94a86d6f52d36260e12b4dd94.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Kolego moduł jakiś uniwersalny wsadzałeś czy ori ?

Opublikowano
  • Autor

No ja jestem z okolic Koła, a właściwie z okolic Kłodawy :)

Auto seryjne? Jakiś chips by się przydał, bo seria nie jedzie :P

No cos trzeba pomyśleć bo na 18 to taki bardziej dupowóz tylko :D

Dziś wpadł moduł świateł dziennych 30% długie :)0e0854f94a86d6f52d36260e12b4dd94.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Kolego moduł jakiś uniwersalny wsadzałeś czy ori ?
Moduł wpadł uniwersalny z alledrogo :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z czujnikiem brałeś jakiś ?

Możesz rzucić linkiem na PW ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z czujnikiem brałeś jakiś ?

Możesz rzucić linkiem na PW ;)

Nie brałem taki standardowy na allegro :D

Dziś przeprowadziłem regeneracje przycisków podnoszenia szyb oraz rączek :)

Przed 6a228d0f48cb7b1569d4496230888589.jpg

Po ae972461bb83dff5ab3c577c9765fa0e.jpg8536778bcc866b862de5cf5f546145f1.jpg16219fe1f323198fac8ead548b8f3173.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ww-piasek

Opublikowano

Czym czyściłeś ten gumo-plastik z rączek i przycisków? Szlifowaleś papierem tylko czy jakimś rozpuszczalnikiem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.