Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powiadomienie/komunikat na fis'ie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jakieś 2 miesiące temu zakupiłem sobie A4 B6 i jak na razie się z nim oswajam :)

Od jakiegoś czasu po zmianie oleju pojawia mi się zielona konewka z napisem sensor.

Mógłby ktoś powiedzieć czego się to tyczy i czym to jest związane ?

Pojawianie się tego komunikatu jest różne, często go nie ma ale niekiedy się pojawia.

Czy to jest może spowodowane tym, że mam silnik o oznaczeniu ALT a o jego apatycie na olej nie muszę nikomu wspominać :)

Dodam jeszcze, że mając 1/2 oleju na bagnecie po przejechaniu 1000km ubyło go do 1/4.

Dołączam foto : http://www.directupload.net/file/d/4281/ni7xxg2x_jpg.htm

PS. Jeśli wybrałem zły dział to proszę o przeniesienie :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Powodów może być kilka . Może być uszkodzony czujnik , może być zapchany smok. Czasem pomaga przedmuchanie czujnika po wcześniejszym wykręceniu. Dlatego dobrze byłoby sprawdzić błędy. Tak z ciekawości : Jaki masz olej?

Opublikowano
  • Autor

Powodów może być kilka . Może być uszkodzony czujnik , może być zapchany smok. Czasem pomaga przedmuchanie czujnika po wcześniejszym wykręceniu. Dlatego dobrze byłoby sprawdzić błędy. Tak z ciekawości : Jaki masz olej?

Castrol Edge 5W30

Rozumiem, że ten czujnik znajduje się w misce ?

Edytowane przez Kamil97

Opublikowano

Ta kontrolka oznacza uszkodzenie lub przerwe w obwodzie czujnika poziomu oleju(nie cisnienia) wiec nawet jak wlejesz wody i bedzie poziom to sie nie zapali,napis sensor oznacza uszkodzony czujnik otwarcia maski,przepalony bezpiecznik,przerwa w obwodzie(przetarty kabelek gdzies przy silniku)albo uszkodzenie samego czujnika,chinskie zamienniki szybko padaja,oryginal drogi uzywka kto wie,mozna tez wykonac emulator ktory udaje ten czujnik,bo vagiem wylaczyc sie go nie da jak w passacie.

Opublikowano
  • Autor

Ta kontrolka oznacza uszkodzenie lub przerwe w obwodzie czujnika poziomu oleju(nie cisnienia) wiec nawet jak wlejesz wody i bedzie poziom to sie nie zapali,napis sensor oznacza uszkodzony czujnik otwarcia maski,przepalony bezpiecznik,przerwa w obwodzie(przetarty kabelek gdzies przy silniku)albo uszkodzenie samego czujnika,chinskie zamienniki szybko padaja,oryginal drogi uzywka kto wie,mozna tez wykonac emulator ktory udaje ten czujnik,bo vagiem wylaczyc sie go nie da jak w passacie.

Pamiętasz może, który to z bezpieczników ?

A odnośnie tych czujników jak to się ma do ceny ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.