Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne puknięcie


Kriss254

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju pukniecie w prawym tylnym zawieszeniu (prawdopodobnie) bo ciężko zdiagnozować ale na pewno to nie jest przód. Słychać to puknięcie przy gwałtownym puszczeniu gazu lub ewentualnym przyspieszeniu również słychać co niedawno zauważyłem przy ostrzejszym skręcie w lewo. Sprawdzałem bagażnik czy coś luzem nie lata w którejś szczelinie w kole zapasowym ale na próżno wszystko jest na swoim miejscu. Może miał ktoś do czynienia z podobnym problemem? będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki czego się w ogóle złapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy sprężyny całe i mocowanie amortyzatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj mocno naciskać na tył i nasłuc**j, możesz też ściągnąć tapicerkę w bagażniku i obczaić czy mocowanie amorka się nie poluzowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem wszystko wporządku nic nie słychać a możliwe jest że to przez poduszkę skrzyni?


dla odwiedzających temat prawdopodobnie mam rozwiązanie, byłem na stacji diagnostycznej gościu grzebał szarpał przód tył wahacze amorki wszystko co mógł i nic nie znalazł. Natomiast po wizycie u mechanika i przejechaniu się przez niego stwierdził że do wymiany poduszki skrzyni i teraz pytanie czy ktoś już praktykował zabieg wymiany poduszek? czy trzeba jakiś specjalistyczny sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...