Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Egr od 2.0 tdi


rakud29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

CZY egr od 2.0 TDI z 2009 r będzie pasował do 2.0 TDI Audi b7 blb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

CZY egr od 2.0 TDI z 2009 r będzie pasował do 2.0 TDI Audi b7 blb

nie bedzie pasowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytarly mi sie zebatki jest na to jakis pomysl

kupic uzywany czy nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy egr około 600zł

Używka na 100% mię dostaniesz w 100% sprawnego wycierajace się tryby to jedna z z 5 usterek jakie możeiec egr.

BLB nie ma dpfu więc wyłącz egr programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie 1,9 z egrem na podciśnienie a już element elektryczny-tylko i wyłącznie programowe Wyłącznie czyli zgrać soft z twojego komputra pogrzebać w mapach egru i wgrać zmodyfikowany soft spowrotem do komputra do tego sam element Czyli egr musi być do niego podłączone Złącze tak żebyśmy widziało że jest ten egr... Problem rozwiązany na wieki wieków amen.

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi jest taki kabel do programowania żeby wyłączyć egr bo pytalem to za taka usługę 350 zł biorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz takiej wiedzy aby to zrobić sam. Tego nie robi sie programem diagnostycznym... Do tego potrzebny jest konkret sprzęt i oprogramowanie które czyta tzw mapy programu,który jest w setowniku silnika.

Jak Ci szkoda kasy to kup uzywke egr, załóż i miej nadzieję że bedzie działać... :-)

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.

może mi pomożecie miałem problem z egr w audi a4 b7 2.0tdi wymieniłem na nowy pojeździłem tydzień zapalił się czek komputer pokazuje błąd egr pojechałem na gwarancję do mechanika a on na to że to nie może być egr że to może przepływomierz a może czujnik temperatury. trzyma go już 3 dnień szuka na siłę jakiejś usterki. czy przepływomierz lub czujnik temperatury mógł uszkodzić egr? co myślicie o tym? bo ja słyszałem że nawet nowy egr może się zaraz zepsuć i że to zdarza się często. jakiś pomysł co to może być? bo ja narazie myśle o tym żeby zabrać samochód do innego mechanika jak się okaże że to egr to od tamtego bede wołał zwrót kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko daj pełny numer bledu i pełna jego treść...Obcym tem błąd mówi.

Może problem tkwi w instalacji elektrycznej gdzieś raz styka raz nie...to by błąd był od egru z tym ze by mówił o przerwie lub zawarciu i czy ten nowy egr jest faktycznie z nie nowy a nie pięknie wymyka chemia używka i wygląda z zewnatrz jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...