Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t Q BFB Prośba o analizę logów i błędów.


q67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Autko niedawno sprowadzone wybija błędy:

16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded

16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit P0130 - 008 - Implausible Signal

17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 008 - Implausible Signal

18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent

16891 - Idle Control System RPM Higher than Expected. P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent

DYNAMICZNE:
STATYCZNE:
Co byście doradzili ? Myślę zacząć od wymiany drugiej sondy na jakas sprawna uzywke oryginal bo teraz jest jakis zamiennik dupny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi na lpg czy pb?

Drugą sondę mam jak coś,

Mało paliwa, turbo późno wstaje, mały przepływ. Zacznij od szczelności dolot+ odma a później przepływka do sprawdzenia.

Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi

Edytowane przez czechcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniłem sonde za katem na uzywke i wszystko jak narazie gra. Wymieniłem tez filterek powietrza. Był wsadzony jakiś sportowy K&N wielorazowy, taki co go można czyścić specjalnym preparatem. Strasznie był zasyfiony i tak sie zastanawiam że on mógł byc przyczyną reszty anomalii .Bo jak turbo miało przy wysokich obrotach dobrze pompować jak nie mógł dobrze pobrać powietrza przez zasyfiony filtr. Dzis przejechałem się dosyć ostro na trasie i żaden błąd nie wyskakuje. Trzeba być dobrej myśli ... Dziękuje za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...