Skocz do zawartości
IGNOROWANY

17" rh 8j et60 i 8.5j et 55 rozmiar opon i dystansów


Daro Białecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogolnie jestem posiadaczem e38.. ale do rzeczy mam a4 1995.. z 15stkami.. kupiłem do niej dziś:
KW 8.5J ET55

RH 8.0J ET60 AD807560
na kołach założone opony 225/55r17 co wyklucza je z montażu.
Prosze o pomoc w doborze opon do nich (moga być opocje z naciągiem bo auto pójdzie w dol za nie długo i te prawidłowe :)
chciałbym sie doradzić jakie dysntanse sa dodpownie i opony na te koła silnik 1.8. 125km wiec mocy nie ma :P
Pozdrawiam :)
PS. przymierzyłem tył czyli 8.5" pasowało koło tyle ze wygladał jak allroad :/ prosze o podpowiedzi :)
Edytowane przez Daro Białecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz opcję allroada tak jak ja po 18 :grin: Też będę potrzebował dystansu i też walczę z decyzją jakie te dystanse, mnie chłopacy doradzili tutaj z forum, żeby po prostu samemu zmierzyć. Nikt nie wie, czy chcesz mocny naciag, delikatny, czy ma być równo z oponą? Koło ma być równo z nadkolem? Do czego piję - najlepiej będzie jak sobie już opuścisz gada i pomierzysz sam ile brakuje Ci do efektu jakiego oczekujesz, po prostu miarka w łape i lecisz do nadkola od opony ;)

Podejrzewam, że przy takim ET będziesz potrzebował z tyłu około 25mm dystans i z przodu 20mm. Troche sporo dystansu, ale jeśli ma być wypchnięte bardziej to niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz opcję allroada tak jak ja po 18 :grin: Też będę potrzebował dystansu i też walczę z decyzją jakie te dystanse, mnie chłopacy doradzili tutaj z forum, żeby po prostu samemu zmierzyć. Nikt nie wie, czy chcesz mocny naciag, delikatny, czy ma być równo z oponą? Koło ma być równo z nadkolem? Do czego piję - najlepiej będzie jak sobie już opuścisz gada i pomierzysz sam ile brakuje Ci do efektu jakiego oczekujesz, po prostu miarka w łape i lecisz do nadkola od opony ;)

Podejrzewam, że przy takim ET będziesz potrzebował z tyłu około 25mm dystans i z przodu 20mm. Troche sporo dystansu, ale jeśli ma być wypchnięte bardziej to niestety

Dzieki za odpowiedz ;) Kolego na tył felunek wejdzie i ładnie wyglada prawie równo z błotnikiem (8.5J et55) ale na przód juz potrzebuje dystansów po bedzie tarło o amorek (8J et60) narazie chce je założyć i jeżdzić, w przyszłości lekko obnizyć.

i tu pytanie jakie opony na 17" takiej szerokości żeby to jakoś wyglądało myśle, że przód 205/50 i tył 215/40 ma ktoś takie założeone? jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz opcję allroada tak jak ja po 18 :grin: Też będę potrzebował dystansu i też walczę z decyzją jakie te dystanse, mnie chłopacy doradzili tutaj z forum, żeby po prostu samemu zmierzyć. Nikt nie wie, czy chcesz mocny naciag, delikatny, czy ma być równo z oponą? Koło ma być równo z nadkolem? Do czego piję - najlepiej będzie jak sobie już opuścisz gada i pomierzysz sam ile brakuje Ci do efektu jakiego oczekujesz, po prostu miarka w łape i lecisz do nadkola od opony ;)

Podejrzewam, że przy takim ET będziesz potrzebował z tyłu około 25mm dystans i z przodu 20mm. Troche sporo dystansu, ale jeśli ma być wypchnięte bardziej to niestety :(

To nie są odpowiednie dystanse, śmiesznie by ten samochód wyglądał gdybyś to wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są odpowiednie dystanse, śmiesznie by ten samochód wyglądał gdybyś to wrzucił.

to jakie sa odpowiednie? nic nie wniosłeś do tematu swoja odpowiedzią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/351742-jakie-et-przy-feldze-17/

Odpowiedziałem już w tym temacie.Bez sensu pisać 2x to samo. Po co zdublowałeś tematy ?

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...