Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Proszę o analizę logów


ostan83

Rekomendowane odpowiedzi

Kto Ci robil ten "tjunink"??

Paliwo jest dawane wiadrem , a powietrze łyzeczką :wink4: To auto musi ladnie dymic....

Powinienes podjechac do jakiegos tunera zeby rzucil okiem na mapy... a najlepiej zeby wgrał serie...

Dopiero po tym zalogowac auto ...

Pyt.:

Czy w tym V6 byla wymieniana odma i rozrzad ?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

samochód kupiłem z chipem jest nawet wpisany w grifie czy drifie ze byl robiony turbo regenerowałem 2 miąsiace temu a przepływke mam nowa od 2-3 tygodni. Samochod bardzo dziwnie reaguje na gaz mianowicie nie wkręca sie do końca na obrotach wskazuwka powoli dochodzi do 3000 gdy ma juz 3800 włącza sie turbo i idzie do końca dzieje sie tak 2 razy na 5 przyspieszeń. Chciałem poznać waszą analizę logów wczesniej pokazywalem te logi na innym forum też stwierdzili ze softa trzeba zrobić seryjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wymieniaj... a juz tym bardziej przeplywki...

1. wroc do serii

2. zrob komplet logow

3. po analizie wyjdzie co trzeba naprawic/wymienic - jak na moje oko turbo na 99 %

4. zdrowe auto mozna poddac modyfikacji

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw powrot do serii .... bo jest tam niezly smietnik ...

Turbo do czyszczenia,przeplywka do wymiany.

i co jeszcze ... ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywomierz w tym samochodzie... umarl.... sproboj przeczyscic zgodnie z tematem w tym dziale... ale obawiam sie ze konieczna bedzie wymiana.

Dodatkowo skorygowałbym kąt wtrysku w 004 BS tak by wartość przy przelaczeniu na Late byla w granicach 2* ATDC(tolerancja +/- 0,5), a wartosci w 004 stat byly jak najbardziej zbieżne.

Czy w tym aucie byl wymieniany rozrzad ?

[Edit]

Faktycznie - po lepszym wpatrzeniu sie w 011 (po poscie Spankiego) turbo faktycznie gubi "cisnienie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo jest zdrowe.

z tym turbo to nie takie hop-siup ...

za ciekawie to nie wyglada [gdzies gubi spora ilosc mbarów] :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to oznacza ze gubi spora ilosc mbarów? dziura gdzies w intercoolerze ? czy turbo do wymiany?czy przez to przeplywomierz moze zle mierzyc?

rozrzad byl wymieniany

zobacz na wymagane i rzeczywiste ...

najpierw jest OB wielkosci słonia nastepnie jest niedoladowanie wielkosci dinozaura (~350mbar) ...

ktore wraz z obrotami sie zmniejsza ... [moim zdaniem zaluzje w turbo sa winne takiego zachowania ]

spojrz na logi z czipem ... tam wyglada to zupelnie inaczej chodz tez nie za dobrze ...

moim zdaniem cala wine ponosi zła regeneracja turbo [ale to tylko moje zdanie :wink4:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...