Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pleśń w bagażniku


Glecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dość duży problem z moją a4. Wersja sedan. w lewej wnęce na drobiazgi w bagażniku pojawiła się pleśń , która wychodzi już na lewy boczek i matę bagażnika. Wyrzuciłem mokrą gąbkę ( oczywiście była sucha jak ostatni raz ją odkładałem ) z tej wnęki oraz apteczkę wszystko zielone. Podłoga korytka cała wilgotna jak dociskam papierem wydobywa się brunatna woda . Co z tym zrobić ?

Edytowane przez Glecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na poczatek do jakiejs myjni aby Ci to wymyli odkurzaczem piorącym i ściągnęli wilgoć. Potem trzeba pozbyc sie plesni. Jakies APC, pedzelek i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w moim starym opelku miałem pleśń, to porządnie wyprałem bagażnik środkami chemicznymi, następnie szorowałem wodą z octem. Dobrze po takim myciu by było wysuszyć np. suszarką, ale ja miałem pogodny dzień, więc zostawiłem na cały dzień otwarty bagażnik, potem wrzuciłem dwa woreczki pochłaniające wilgoć i worek kawy, bo śmierdziało octem, a kawa skutecznie wytłumiła zapach i więcej pleśni nie widziałem. Pozbądź się tego jak najszybciej, ja i moja żona nie wiedząc jeszcze o tej pleśni jeżdziliśmy tak z tydzień naprawdę stan zdrowia w tym czasie się pogroszył, a moja szczególnie to odczuwała, bo była w ciąży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...