Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biegi nie wchodzą, a po szarpnięciu wchodzą ?


Gastovski

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam, że poluzowałeś uprzednio wszystkie poduchy całego zespołu i pohuśtałeś autem, poprzetaczałeś je itp.?

Wiele osób zapomina, że silnik ze skrzynią podobnie jak np. wydech, czy zawieszenie skręca się w określony sposób i w określonych warunkach.

Nie można dociągać nowych poduszek bez pewności, że całość nie leży swobodnie i bez naprężeń.

Akurat poduszki wymieniał mechanior. Gdyż ja nie miałem gdzie to zrobić.

Prawdopodobnie jak wymieniał to dokręcał na siłę i ch## bez regulacji odboju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ustawiasz odbój możliwie centralnie w "klatce", czyli między metalowymi ściankami. Oczywiście na odprężonym układzie napędowym, czyli na luzie skrzynia. Zakładam, że poluzowałeś uprzednio wszystkie poduchy całego zespołu i pohuśtałeś autem, poprzetaczałeś je itp.?

Wiele osób zapomina, że silnik ze skrzynią podobnie jak np. wydech, czy zawieszenie skręca się w określony sposób i w określonych warunkach.

Nie można dociągać nowych poduszek bez pewności, że całość nie leży swobodnie i bez naprężeń.

Potwierdzam,po wymianie silnika miałem problem z klepotaniem nie tylko kierą ale całą buda.poluzowanie śrub i pohuśtanie silnikiem żeby się ułożył po swojemu oraz ponowne dokręcenie całkowicie wyeliminowało problem.

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że tylko jedna poduszka wymieniona, ta od strony kierownicy.

Silnik z tej strony się podniósł, natomiast ta druga wcale nie pracuje, stąd te drgania.

Próbowałem ustawiać odbój, szarpałem silnikiem ale problem nadal jest.

Odbój znajduje się tak jak by po jednej stronie, bliżej tej starej puduszki.

Prawdopodobnie po wymianie drugiej poduszki, odbój będzie na swoim miejscu po regulacji.

Drgania powinny ustąpić...

Ale to po urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...