Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z głośnikami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam otóż taki problem, radio concert 1 z BOSE, prawy głośnik z przodu charczy i chciałem go wymienić na nowy szukać oryginalnych bose? Z lewej strony basowy gra jakoś ciszej mimo tego że w radiu balance i fader jest na 0. Do tego w lewych drzwiach nie gra w ogóle wysokotonowy. Z tyłu w drzwiach i w półce (sedan) jest wszystko w porządku. I teraz nie wiem czy kupić 2 basowe na przód nowe oryginalne? I czy można się dobrać do tego wysokotonowego bez zdejmowania tapicerki drzwi?

Opublikowano

nie da się dostać do tweetera bez zdjęcia tapicerki tak samo jak nie da się dostać do głośnika :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A czy w BOSE wszystkie głośniki są "napędzane" z wzmacniacza? Wersja to Sedan.


Ile OHM mają głośniki przednie w systemie BOSE? 2 czy 4 OHM?

Opublikowano

A czy w BOSE wszystkie głośniki są "napędzane" z wzmacniacza? Wersja to Sedan.

Ile OHM mają głośniki przednie w systemie BOSE? 2 czy 4 OHM?

2 ohm, prawa strona to częsta przypadłość, nie koniecznie świadczy o zepsutym głośniku :)

Edytowane przez Malec

Opublikowano

Z tym, że prawa "charczy", a lewa ledwo co gra, z tym że z lewej strony nie gra też wysoko-tonowy. Czyli jak będę chciał zmienić przednie głośniki, to koniecznie szukać 2 ohm?

Jeśli to nie zepsuty głośnik to co się uszkodziło?

Edytowane przez Grzenio95

Opublikowano

Podpinam się.Panowie podpowiecie jakimi głośnikami zastąpić te ori bose z tylnej półki? Bo jeden mi charczy ;/

Opublikowano

Z tym, że prawa "charczy", a lewa ledwo co gra, z tym że z lewej strony nie gra też wysoko-tonowy. Czyli jak będę chciał zmienić przednie głośniki, to koniecznie szukać 2 ohm?

Jeśli to nie zepsuty głośnik to co się uszkodziło?

Jeżeli "charczy" cały czas to pewnie cewka w głośniku. U mnie charczy przy wilgoci. Głośnik podmieniałem ze 3 razy i dalej to samo, więc problem tkwi w instalacji bądź wzmacniaczu.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odświeżam temacik. Jako, że miałem trochę czasu i denerwowało mnie to charczenie poszukał i dopasowałem głośniki. Zastosowałem głośnik z mazdy 6 BOSE o rozmiarze 13cm został włożony na dystansie i gra dobrze. Zero różnicy w głośności bo też ma 2Ω oporności.

Dokładnie jest to ten głośnik:

 

545634972_1_261x203_glosniki-bose-gk3c-66-960-oryginalne-mazda-tyl-bialystok.jpg

Edytowane przez Grzenio95

Opublikowano

Polecam głośniki z Audi TT 8N w półkę (można dostać z roczników 03-04 w całkiem ładnym stanie a są identyczne jak w B5 sedan), a głośniki przednie w drzwi z Audi A8 D2 tylko wykręcić z subwoofera i przełożyć dystans ze starych głośników

8n8035401-quarter-panel-speaker-bose.jpg

16934.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.