Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Leje pompa - fotki - co radzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy jeśli cieknie Wam tylko i wyłącznie spod nastawnika to jest to pikuś, nie trzeba wyjmować pompy, wystarczy tylko odkręcić 4 śruby i wymienić uszczelkę a następnie ustawić dawkę wtrysku i można to zrobić samemu jeśli ma się vaga aby dawkę prawidłowo ustawić, gorzej jeśli okaże się (co jest bardzo prawdopodobne) tak jak u kolegi grzes1150, że cieknie też przy głowicy tłokorozdzielacza - wtedy tylko wprawny pompiarz sobie poradzi ze zdemontowaniem i ponownym założeniem tej głowicy bez wyjmowania pompy - nikomu niewprawnemu nie polecam jej demontażu bo części z pompy mogą się posypać po garażu a złożenie tego do kupy to już ekwilibrystyka przy pompie w poziomie na silniku.

Adamv ja jestem z Rybnika ale nie posiadam adresu pompiarzy bo nie musiałem jeszcze korzystać, podjedź do obojętnie jakiego mechanika od TDI u siebie w okolicy a z pewnością poda Ci adres takowego bo zazwyczaj sami nie biorą się za jej naprawę tylko wożą do speca od pomp.

Opublikowano
  • Autor

koledzy jeśli cieknie Wam tylko i wyłącznie spod nastawnika to jest to pikuś, nie trzeba wyjmować pompy, wystarczy tylko odkręcić 4 śruby i wymienić uszczelkę a następnie ustawić dawkę wtrysku i można to zrobić samemu jeśli ma się vaga aby dawkę prawidłowo ustawić, gorzej jeśli okaże się (co jest bardzo prawdopodobne) tak jak u kolegi grzes1150, że cieknie też przy głowicy tłokorozdzielacza - wtedy tylko wprawny pompiarz sobie poradzi ze zdemontowaniem i ponownym założeniem tej głowicy bez wyjmowania pompy - nikomu niewprawnemu nie polecam jej demontażu bo części z pompy mogą się posypać po garażu a złożenie tego do kupy to już ekwilibrystyka przy pompie w poziomie na silniku.

Adamv ja jestem z Rybnika ale nie posiadam adresu pompiarzy bo nie musiałem jeszcze korzystać, podjedź do obojętnie jakiego mechanika od TDI u siebie w okolicy a z pewnością poda Ci adres takowego bo zazwyczaj sami nie biorą się za jej naprawę tylko wożą do speca od pomp.

No jak się posypie to tragedia. Jest tam tego sporo.

Zobaczcie tutaj:

http://www.vwdiesel.net/phpBB/viewtopic.php?t=1573

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.