Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarnula by Angella

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.



Po kilkuletniej obecności na forum klubu A3, przyszedł czas na zmiany.


Jak do tej pory przewinęły się przez moje ręce Audiczki: 8L i 8P.


Teraz przyszedł czas na coś większego.


Nie będę ukrywać :D Zamysłu kupna A4 nie było wcale. Jednak trafiła się dobra sztuka w atrakcyjnej cenie.... :D


I tak oto, tydzień temu,stałam się właścicielką czarnuli.


Nie wiem jak długo Czarna ze mną pozostanie, dlatego nie będę tutaj pisać, że planuję Bóg wie jakie mody.


Jednak znając swoje podejście do motoryzacji, wiem, że takowe się pojawią ( właściwie drobne- już pojawiły :D )



Tak czy inaczej, liczę na Wasze wsparcie, pomoc, porady ;)


Oczywiście jak znajdziecie jakieś błędy w opisie itp to od razu mnie poprawiajcie i informujcie ;)







Audi A4 B7 Avant rok 2006, 2.0TDI BPW o mocy 140KM.



Wyposażenie podstawowe;) Nie będę się tutaj bardzo rozpisywać, wszystko widoczne na niżej załączonych zdjęciach;D

Więcej opisów będzie, podczas pojawiania się modów:D



Zaraz po zakupie samochodu, został zrobiony chip na 170KM.

Zakupiłam również felgi RS4 '18 plus letnie oponki. Mam nadzieję, że już w niedługim czasie pojawią się na samochodzie.

Z racji, że robię sporo tras, wolę nie ryzykować zarzucenia ich już na autko; chociaż "ból" jest :D


Ok tyle mojej gadaniny. Witam jeszcze raz serdecznie i zapraszam do śledzenia tematu.

Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za wszelkie komentarze, wskazówki ;)

1_f.jpg?14594362112_f.jpg?14594362114_f.jpg?14594362116_f.jpg?14594362113_f.jpg?1459436211

Edytowane przez Angella

Opublikowano

aj tam taka audiczka dziadkowa od Sztefana :P Aluski rzucaj i to szybciutko :naughty:

Edytowane przez pyra111

Opublikowano

Rabat był duży?

Opublikowano
  • Autor

Alu już na czarnuli :)

7_f.jpg?1459436211

Opublikowano

zgrabna :)

JA też z forum A3 się tu " przeprowadziłem" heh : )

Opublikowano
  • Autor

zgrabna :)

JA też z forum A3 się tu " przeprowadziłem" heh : )

Pójdzie w dół i już złapie smaczek;)

Ooo no to witam kolegę ;)

Opublikowano

Jest co robić :wink4: niżej, Stołki, kiera Mu-Fu i od razu będzie lepiej :naughty:

Przede wszystkim bezawaryjności! :good:

Opublikowano
  • Autor

Jest co robić :wink4: niżej, Stołki, kiera Mu-Fu i od razu będzie lepiej :naughty:

Przede wszystkim bezawaryjności! :good:

Dziękuje;)

Baza pod mody jest dobra, więc i one pewnie powoli będą się pojawiać ;)

Opublikowano

Jakbym widział moją byłą zaraz po zakupie :decayed:

Gratulacje ładnej A4 ;) Powodzenia w modyfikacjach i najważniejsze - bezawaryjnej eksploatacji :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mozna zamknąć temat. Czarnulka szybko znalazła nowego właściciela ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.