Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napinacz łancuszka


SzybkiStasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam audi a4 b6 1.8T quattro 150 KM. Jakis czas temu wymieniałem uszczelke pod klawiatura oraz pod napinaczem łancuszka. Od tej pory wydaje mi sie ze bardzo głosno stuka łancuszek. Jest to bardziej mechaniczny dzwiek, jak sie silnik rozgrzeje slychac duzo glosniej. Co to moze byc?

Dodalem filmik.

Witam. Posiadam audi a4 b6 1.8T quattro 150 KM. Jakis czas temu wymieniałem uszczelke pod klawiatura oraz pod napinaczem łancuszka. Od tej pory wydaje mi sie ze bardzo głosno stuka łancuszek. Jest to bardziej mechaniczny dzwiek, jak sie silnik rozgrzeje slychac duzo glosniej. Co to moze byc?

Dodalem filmik.

ODPOWIE MI KTOŚ WKONCU??

Edytowane przez SzybkiStasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie szalej ktos ci pomoze ,ok dzwiek wyglada .na szeleszczacy lancuszek walkow rozrzadu ,do sprAwdzenia smog pompy oleju czy nie zawalony syfem,czyli miska olejowa w dol ,ewentyalnie pompa oleju ,najpierw sprawdz sobie gdzies cisnienie oleju , zeby kosztow daremnie nie tluc ,druga sprawa jaki olej i filtr

Bo jak to napinaczi lancuszek to ci zlotowy z kieszeni ucieknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr firmy filtron, olej motul 5w40. A z ta misja to ile by kosztowała robocizna?

I to tak nagle by sie zrobilo? I jak łatwo sprawdzic cisnienie oleju i czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkrecasz manometr w czujnik cisnienia oleju i jazda ,czy tak nagle sie moglo stac to niewiem ,a kosztow ci nie podam bo sam wszystko robie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...