Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SzybkiStasiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SzybkiStasiu

  1. Witam. Mam audi a4 b6 1.8T quattro 150 KM rocznik 2001. Nie działają mi światła biegu wstecznego, wiem ze jest to czujnik, mam ten wciskany od góry skrzyni biegów. Jest tak ze jak go wyciągnę i wcisnę ten przycisk do końca to załącza się ale muszę całkiem do końca go wcisnąć. Ale jak włożę w skrzynie to niestety nie działa bo najwidoczniej nie wciska go do końca tylko trochę. czy jest to wina czujnika czy coś w skrzyni się stało ze ta wajcha nie podnosi się tak wysoko ?
  2. Witam. Czy w dieslu jest taka sama procedura wymiany?
  3. Witam. Mam audi a4 b6 1.8T quattro chce kupić felgi. I mam pytanie czy te felgi będą pasować. Zawieszenie w orginle. Wiem ze muszę kupić pierścień centrujący. Parametry felg -Średnica 17' -Rozstaw śrub 5x112 -Osadzenie ET 46 -Szerokośc 7J 8K0071497 Opony PERFORMANCE 225/50
  4. Witajcie. Mam problem z cwntralnym zamkiem a mianowicie z pilotami. Vag nie widzi pilotów wchodząc w grupę 007 wciskając jakikolwiek przycisk na pilocie nic się nie zmienia, bateria jest Ok wymieniana kilkakrotnie. Mam następujące błędy, wiązki przy słupku w gumach sprawdzone, mikro styki dzalaja widać drzwi otwarte zamknięte, z kluczyka zamykam normalnie centralna i otwieram ale z pilota zero reakcji. Co to kozę być.. prosze o pomoc
  5. Witam. Niestey mam oznaki korozji na dachy przy szybie jak widac na zalaczony zdjeciu, chcem sie tego pozbyc ile mniej więcej bedzie kosztowac taka naprawa? Pozdrawiam
  6. Gaz napewi jest bo czasami sie załącza. Jedynie moze byc malo
  7. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witajcie. Mam problem z klimatyzacja, raz sie załącza raz nie. Teraz coraz rzadziej dziala w sensie jak nie swieci econ wcisne go aby wylaczyc i pozniej ponownie sprobuje wlaczyc klime to juz nie moge. Wedlug vaga mam blad widac na zdjeciu ktorym dodalem nizej. Sprawdzilem bloki pomiarowe i ten wynik jest z wlozona wtyczka w czujnik; A tutaj zdjecie ponizej z wyciagnieta wtyczka: Prosze o pomoc. Brak czynnika w ukladzie czy walniety ten czujnik. Dodam ze od dluszego czasu raz sie zalacza raz nie. Teraz coraz rzadziej dziala niestety. W tamtym roku dziala jak wylaczylem silnik i jeszcze raz odpalilem wtedy dzialala klima.
  8. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Niestety filmik mi nie pomogl bo moje pytanie bylo czy jak zdejme ten przewód czsrny i dam na zaplon to czy bedzie sie lalo paliwo.
  9. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Mam problem z audi a4 1.8t quattro. 150 KM. Nie odpala na benzynie. Wydaje mi sie ze to pompa paliwowa. mam pompe jak na zdjeciu, gdy sciagne wezyk ten jeden od gory i sprobuje odpalic nie leje sie paliwo. To oznacza ze uszkodzona pompa paliwowa? W tym wezyku powinno byc cisnienie jak zdejme wezyk?
  10. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Mialem ustawiony rozrzad w bloku 093 na -1CF w domu na weekend zobaczylem ze padl napinacz paska rozrzadu lekko sie sciskal silownik wgl nie trzymal. Wymienilem go nie ruszajac paska, nie przestawialem nie krecilem kolem gdzy mialem wyjety napinacz, wlozylem nowy, skrecilem. Odpalil normalnie zobaczylem bloki pomiarowe i mam takie. O co chodzi i dlaczego tak sie stalo? Proszę o opinie
  11. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie. Mam audi a4 b6 1.8t quattro 150 KM. Auto po nocy jak ide rano probuje odpalic, odpala obroty nie dochodza do 900 i gasnie za drugim razem odpala od strzala. Czasami tez tak sie dzieje na ciepłym jak zgasze chwile postoi i musze chwile dluzej pokrecic. Dodam ze mam auto na gaz
  12. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Ogolnie badajac dzis dzwiek wydaje mi sie ze ten chalas jest blizej rozrzadu
  13. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Ok. Dzieki Ci bardzo za pomoc. W sobote bede w domu zdejme pokrywe i napisze co i tak;)
  14. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    A oprocz napinacza cos innego moze byc?
  15. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
  16. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Blok 093. Load 18% rosnie z dodaniem gazu a idle stabilization -1.0 CF wszystko swieci sie na zielono IDLE nie reaguje na dodanie gazu
  17. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Jaka wersje vaga zainstalowac aby sprawdzic te bloki? Ja moge na swoim tylko do 025
  18. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    A jaki napinacz polecasz kupic? Widzialem na allegro niby orginal audi czesciowo logo zmazane za 700 zl. Warto? I ile gdzies kosztuje wymiana napinacza i czyszczenie smoka?
  19. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Mam kabel vag. Ale bledow zadnych nie mam.
  20. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    A jak to sprawdzic?
  21. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Błędów zadnych nie ma. Dodam ze to sie dzieje na rozgrzanym silniku. Na zimnym to przy odpaleniu przez chwile grzyty (jak jest na ssaniu przy obrotach jalowych, dodam gazu i przestaje spadna obroty i znowu). Pozniej cisza. Dopiero jak sie silnik rozgrzeje to cos takiego sie dzieje ale tylko w tych obrotach.
  22. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie. Mam audi 150 KM quattro AVJ. Od jakiegos czasu wystepuje dziwny halas taki jak ponizej na filmiku. Dzieje sie to tylko w obrotach od 1200 do 2000 w innych obrotach cicho jest. Co to moze byc? Link do filmu
  23. a jakie polecacie xenony? Chodzi mi o moce i dobra barwe pon niebieskie aby podchodzilo. Cena nie gra roli
  24. Posiadam audi a4 b6 1.8T 150 KM quattro 2001 rok. Muszę wymienić xenony bo jeden jest inny odcien. I jakie tam sa xenony rodzaj zarnika ktoś wie? Bo nie chce demontoważ zeby zobaczyc a na necie pisza ze sa dwa rodzaje. Chodzi mi o palniki do mijania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.