Treść opublikowana przez SzybkiStasiu
-
Zamek audi a4 b6
Witam. Posiadam audi a4 b6 1.8Tquattro rocznik 2001 musze wymienic zamek przedni od strony kierowcy. Najelpiej na teraz jak kupie z allegro to bede czekał pare dni ale mam u siebie w Szczecinie do odbiory niby to samo wszystko od audi a6 c5. Pasuje ktoś cos przerabiał, bedziew wszystko działać otwarcie, zamkniecie drzwi, otwieranie z piolota szyb itd? Wysyłam linki co zamków. http://allegro.pl/audi-a6-c5-97-01-zamek-centralny-przod-lewy-i6615016348.htmlten moge miec jutro http://allegro.pl/zamek-lewy-przod-audi-a4-b6-a6-c5-4b1837015g-nowy-i6271119246.htmlten dopiero w poniedziałek
-
Gdzie macie zamontowana gasnice przy LPG
ile ten uchwycik kosztuje? Mocy jest?
-
Gdzie macie zamontowana gasnice przy LPG
Witajcie Posiadam audi a4 b6 sedan mam LPG i nie wiem gdzie trzymać gaśnice dodam ze nie woze ze soba koła zapasowego. Macie jakies pomysly? Mile widziane zdjecia
- Linie olejowe
-
Linie olejowe
Witam. Posiadam audi a4 b6 1.8T Quattro AVJ 2001 rocznik. Gdzie są linie olejowe w tym autku i jak je czyścic najlepiej? Nie mogę znaleźć tematu gdzie konkretnie jest to wszystko napisane
-
Padła turbina
Witam. Przymierzam się do regeneracji turbiny. Powiedzcie mi czy za ta cenę się opłaca? I czy warto czyscić uklad jak turbina przepuszczała olej. regeneracja turbosprężarki jeśli obudowa nie będzie zniszczona 600-900zł jeśli chodzi o prace montaż demontaż diagnostyka czyszczenie dolotu wraz z IC 300-600zł jeśli dodatkowo kolektor ssący +100zł Warto za taka cene czy za drogo? Jak myślicie? I co z tym szczczeniem? Dodam ze mam audi a4 b6 1.8T quattro 150 KM AVJ odpowie ktos?
-
Czy to turbina?
regenerować czy kupić uzywke? Ktoś poleca regeneracje w szczecinie?
-
Czy to turbina?
a jaka cena ze wszystkim?
-
Czy to turbina?
ale jak sprawdzić czy napewno turbina? GDzie najlepiej regenerowac?
-
Czy to turbina?
Witam, ubywa mi olej na trasie bardzo duzo ale w miescie mniej duzo mniej. Sprawdziłem przewody od turbo sa sladowe ilosci oleju ale jak rozebrałem przewod od intercoolera ten krotki 90 stopni to wyciekło oleju dużo czy padła turbina? Jak sprawdzić czy napewno to turbo? Dodaje zdjęcia.
-
Olej w przepustnicy
Witajcie posidam audi a4 b6 1.8T ubywa mi olej na trasie bardzo duzo w miescie mniej duzo mniej. Dzis zdjełem waz ktory idzie do przepustnicy i sa slady oleju czy to znaczy ze turbo do wymiany? Dodam ze narazie nie moge zdjac weza od turbo do intercolera pozniewaz nie mam kanału..
-
Gdzie regenerowac turbine
jak nie wiesz czym sie ogolnie zajmuje to ne komentuj swoje zale... auto mi jest potrzebne dzien w dzien..
-
Jaki koszt turbiny
jak wyjechałem na trase z 600 km to spalil z 300 ml oleju. po miescie mniej wrecz mało
-
Gdzie regenerowac turbine
nie bo to za dlugo bedzie trwało
-
Gdzie regenerowac turbine
Gdzie polecacie w Szczecinie albo okolice regenerowac turbine? Ktos juz tam regenerował jaka cena? I jaka wasza opinia
-
Jaki koszt turbiny
przepuszcza olej w intercolerze duzo oleju...
-
Jaki koszt turbiny
a jak polecacie? regenerowac czy nowa? I gdzie kupic najlepiej?
-
Jaki koszt turbiny
Witajcie. Jaki jest mniej wiecej koszt regeneracji turbiny a jaki nowej turbiny do Audi a4 b6 1.8 T 150 KM 2001 rocznik. I jaka cena zmiany turbiny w aucie
-
Na jakich stacjach tankujecie
Na jakich stacjach tankujecie najchetniej? BP, Orlen, Shell, Lotus itd itd ?
-
Instalacja brc
Witam. Mam założony gaz brc podzespoły brc sequent 32 reduktor Genius MB 1500, jak ocenianie reduktor gdzioe auto mam 1.8T quattro 150 KM i bede chipował
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
a z tymi co dałem linka jak bedzie wygladac? ktos probował załozyc? http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-a4-b6-ly7w-silbersee-ocynk-nowy-i6405573962.htmltakie niby z certifikatem ale te http://allegro.pl/audi-a4-b6-blotnik-przedni-nowy-wszystkie-kolory-i6203272439.html
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Witam.Mam problem z blotnikami prawy jak i lewy strasznie zdaja je rudy.. wiec nie oplłaca ich sie nawet robić widizałem na allegro zamienniki po ocynku ten kolor itd. Oplaca sie ktoś montował, jak pasuja? Wysyłam linka http://allegro.pl/blotnik-audi-a4-b6-00-04-wszystkie-kolory-ocynk-i5899689874.html
-
Nazwa i nr części
zeby wyjac ta przeslone trzeba tunel demontowac?
-
Nazwa i nr części
znalazłem sama uzywane a cos nowego? zamienniki?
-
Nazwa i nr części
Witam. Mam małe pytanie jak nazywa się ta połeczka co jest pod klimatronikiem w naszych b6? Ta co jest wgłab jak popielniczka. Mam w innym kolorze niz cała reszta plastików i mam pytanie czy da sie ja jakos wymienic ? i gdzie taka znajde?