Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Ciezko odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam duzy klopot z odpaleniem silnika przy tych temp, jak bylo cieplej to palil tak za 3,4 razem, a teraz nawet jak podgrzeje swiece ze 3 razy to i tak odpala dopiero za 3,4 badz 5razem, bo jak raz podgrzeje to chyba za 10 razem dopiero odpali. Swiece nowe, filtry wymienione, aku kreci a tu jak na zlosc ciezko pali. Wielki dzieki za jakies info.

Opublikowano
:vaglogi: :vaglogi:
Opublikowano

Witam. Mam duzy klopot z odpaleniem silnika przy tych temp, jak bylo cieplej to palil tak za 3,4 razem, a teraz nawet jak podgrzeje swiece ze 3 razy to i tak odpala dopiero za 3,4 badz 5razem, bo jak raz podgrzeje to chyba za 10 razem dopiero odpali. Swiece nowe, filtry wymienione, aku kreci a tu jak na zlosc ciezko pali. Wielki dzieki za jakies info.

zrob logi statyczne 00BS i bedziemmy wiedziec co jest grane.Stawiam na bardzo zle ustawiony kąt wtrysku

Opublikowano
  • Autor

Kurcze, troche ciezko bedzie aby zrobic te logi bo laik jestem ale jakos sie postaram. Aha i czy jeszcze moze to byc przyczyna jak powyzej jest zapisene ze zle kat wtrysku jest ustawiony to ze wiecej moze palic?

Opublikowano

a ile ci pali :D

Opublikowano

Kurcze, troche ciezko bedzie aby zrobic te logi bo laik jestem ale jakos sie postaram. Aha i czy jeszcze moze to byc przyczyna jak powyzej jest zapisene ze zle kat wtrysku jest ustawiony to ze wiecej moze palic?

zmino sie zrobilo .. bedzie wiecej palil ... :wink4:

Opublikowano

ja mam tak ze jak autko po stoi jeden dzień to jak odpale pózniej to przy zapalaniu jak kręci to wskazówka paliwa cofa mi sie do zera i po chwili jak odpali wskakuje na swoje miejsce. Czy tak ma być czy może coś jest nie tak tez teraz przy lekkim mrozie troche dłużej kręci??

Opublikowano

ja mam tak ze jak autko po stoi jeden dzień to jak odpale pózniej to przy zapalaniu jak kręci to wskazówka paliwa cofa mi sie do zera i po chwili jak odpali wskakuje na swoje miejsce. Czy tak ma być czy może coś jest nie tak tez teraz przy lekkim mrozie troche dłużej kręci??

tak nie powinno być....również zalecam kontrolnie sprawdzic kąt wtrysku :wink4:

Opublikowano

ja mam tak ze jak autko po stoi jeden dzień to jak odpale pózniej to przy zapalaniu jak kręci to wskazówka paliwa cofa mi sie do zera i po chwili jak odpali wskakuje na swoje miejsce. Czy tak ma być czy może coś jest nie tak tez teraz przy lekkim mrozie troche dłużej kręci??

to trzeba sie tym zajac ...

Opublikowano

do kogo trzeba jechac zeby sprawdziś ten kąt wtrysku?

czy to może być zwykły mechanik czy musi miec kompa?

Opublikowano

do kogo trzeba jechac zeby sprawdziś ten kąt wtrysku?

czy to może być zwykły mechanik czy musi miec kompa?

Pogadaj z kimś z twojego regionu albo przyjedź na spota to ci ktoś prawdzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.