Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z obrotami powyżej 3 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

Ostatnio zakupilem autko a4 b5 1.9 tdi 115 koni. Auto jest troszke porobione. Przed jakimi kolwiek modyfikacjami mialo program na 140 koni robiony na Slasku u Koraszewskiego. Po tym zostalo zalozone z tego co wiem:

Turbo od AWX

Kolektor od awx

Mapsensor awx

Fmic

Zaslepiony egr

Dolot z kwasiaka

Auto normalnie pali jezdzi przyspiesza plynnie nie dlawi sie itp ALE

Okolo 2700 obrotow autko zaczyna trzasc i nie chce za bardzo wkrecac sie dalej. Poprzedni wlasciciel powiedzial ze to moze brak korekty? Co o tym sadzicie? Autko ani nie dymi ni nie kopci.

Nie chce jechsc teraz na korekte jak nie bede w90% pewny poniewaz to moze cos powazniejszego czym musialbym zajac sie teraz niz wydawac 1000 zl bez sensu na tunera.

Jestem z radomia i myslalem zapytac tutaj w Radomiu bo wiem ze maja hamownie 4x4 albo jechsc do warszawy do R-performance.

Prosze o rade :)

Opublikowano

Zrob logi dynamiczne , bez tego ciezko okreslic co jest powodem problemow .

Opublikowano
  • Autor

Postarma się dzisiaj zrobić logi i wrzuce, a możesz podowiedziec które grupy najlepiej ;)? 000 0001 0002 0003??


Dzisiaj udało mi się zrobic logi. Mam nadzieje że wykonałem je poprawnie.

Mała zmiana: auto jedzie od 1000 do 4200 obrotów jednak przy 2700-3500 wystepują silne drgania które przenoszą się aż na nadwozie. I nie mam pojęcia co do może być.
Opublikowano

Postarma się dzisiaj zrobić logi i wrzuce, a możesz podowiedziec które grupy najlepiej ;)? 000 0001 0002 0003??

Dzisiaj udało mi się zrobic logi. Mam nadzieje że wykonałem je poprawnie.

Mała zmiana: auto jedzie od 1000 do 4200 obrotów jednak przy 2700-3500 wystepują silne drgania które przenoszą się aż na nadwozie. I nie mam pojęcia co do może być.

program do poprawy , bo jest kiepski ... poza tym MAPsensor z AWX nie spasowany w sofcie (szkoda meczyc turbosprezarke)

sprawdz czy nie masz nieszczelnosci w dolocie albo chinski zamiennik przeplywomierza (sprawdz numery )

Edytowane przez spanky

Opublikowano
  • Autor

Przeplywka podobno chinska tak powiedzial poprzedni wlasciciel. Graty byly zalozone i nie bylo korekty. Myslisz ze wystarczy to wystroic i bedzie jezdzic?? Czy trzeba cos grubszego zrobic??

Opublikowano

Przeplywka podobno chinska tak powiedzial poprzedni wlasciciel. Graty byly zalozone i nie bylo korekty. Myslisz ze wystarczy to wystroic i bedzie jezdzic?? Czy trzeba cos grubszego zrobic??

dla swietego spokoju wyczyscil bym turbosprezarke i wystroil to porzadnie ...

Opublikowano
  • Autor

Dodam ze vag nie pokazuje zadnych bledow.

Ile moze kosztowac mnie takie strojenie?? Te wibracje moga byc od slabego programu?? Czy na pewno sa??

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

Dodam ze vag nie pokazuje zadnych bledow.

Ile moze kosztowac mnie takie strojenie?? Te wibracje moga byc od slabego programu?? Czy na pewno sa??

co do ceny to zapraszam na PW

wibracje moga być od programu, a moga byc od czegos innego , trzeba sprawdzic organoleptycznie ...

Edytowane przez spanky

Opublikowano

Przepławka podaje wartości z kosmosu.

Ale myślę, że szkoda wydawać kasę na nową jak można zrobić soft bez przepływki.

Program to jakaś tragedia, do zrobienia w całości od nowa.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie ;) W ten weekend przekopie całe auto w poszukiwaniu czy te wstrząsy to nie problem mechaniczny. Jeżeli cos znajde to od razu to naprawiam i umawiam się na korekte.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

I jak tam kolego twoja furka? Ja w robocie mam podobny problem z T5 po remoncie silnika (panewki i wal).

Daj znać co u Ciebie pomoglo.

Opublikowano
  • Autor

Auto po programie drzalo o wiele mniej. Wymienilem tez opony i prawoeustalo. Wywazalem wal i wszystko okej:) czasami jak cos trzepie to podejrzewam ze to cala instalacja od fmica ktora musze przebudowac.

Niestety wyszly padniete pompki:/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.