Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z nawiewem/kratkami centralnymi


Rofik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem Audi A4 B5 z 1996 roku z silnikiem 1.8 125km. W aucie posiadam Climatronik, problem polega na tym ze dziala tylko nadmuch na nogi/szybe a z srodkowych kratek po ustawieniu nawet nawiewu na maxa nie leci zadne powietrze. Po podlaczeniu kompa pod samochod wywalilo ze jest blad z centralna klapa dmuchawy (blokowana) .Tak wiec moje pytanie brzmi? Jak sie do tego zabrac zeby to naprawic, czy da sie to zrobic samemu ?

Pozdrawiam.

Rofik~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ale jest z tym troszkę zabawy, bo musisz wykręcić schowek żeby tam się dostać, oraz jeżeli dobrze kojarzę część tunelu, robiłem to dosyć dawno koledze w jego b5. Da rade samemu to ogarnąć. Musisz schowek odkręcić i wtedy będziesz widział tunel od nawiewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na początek zrobić vagiem nastawy. czasem to pomaga...

u mnie było to samo, zrobiłem adaptacje i śmiga do tej pory bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na początek zrobić vagiem nastawy. czasem to pomaga...

u mnie było to samo, zrobiłem adaptacje i śmiga do tej pory bez problemu

A czy jest ktos z okolic Warszawy i ma VAGA zeby mogl mi to sprawdzic? Bo u mnie wszyscy mechanicy krzycza za podlaczenie pod kompa 80 zl, jak dla mnie to lekka przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym wysjsc na gbura...

Jak 80zl za duzo to zainwestuj w vaga na allegro i juz.

Uczciwy mechanik za orginalnwgo vcds zaplacil 1800zl do tego poswieca swoj czas i wiedze.

W Elblagu 50zl ;)

Majac audi pierwszym zakupem zaraz po aucie jest dobry i sprawny kabel. Co innego jest prosic o porady jak sprawdzic albo jak ogarnac temat.

Z tego co pamietam "darmowe" vag'owanie to albo na zlocie albo z kumplem.

P.S. Ja po kliku "nieudanych" zakupach zainwestowalem w ori vcds i uczciwie,legalnie i z ogromna przyjemnosci sprawdzam auta,5szt koncernu vw w rodzinie to sie oplaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o krótką i treściwą instrukcję jak zrobić vag'iem adaptację bo mam podobny problem, a to strasznie dużo kręcenia, żeby się tam dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...