Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z nawiewem/kratkami centralnymi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem posiadaczem Audi A4 B5 z 1996 roku z silnikiem 1.8 125km. W aucie posiadam Climatronik, problem polega na tym ze dziala tylko nadmuch na nogi/szybe a z srodkowych kratek po ustawieniu nawet nawiewu na maxa nie leci zadne powietrze. Po podlaczeniu kompa pod samochod wywalilo ze jest blad z centralna klapa dmuchawy (blokowana) .Tak wiec moje pytanie brzmi? Jak sie do tego zabrac zeby to naprawic, czy da sie to zrobic samemu ?

Pozdrawiam.

Rofik~

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Da się ale jest z tym troszkę zabawy, bo musisz wykręcić schowek żeby tam się dostać, oraz jeżeli dobrze kojarzę część tunelu, robiłem to dosyć dawno koledze w jego b5. Da rade samemu to ogarnąć. Musisz schowek odkręcić i wtedy będziesz widział tunel od nawiewów.

Opublikowano

spróbuj na początek zrobić vagiem nastawy. czasem to pomaga...

u mnie było to samo, zrobiłem adaptacje i śmiga do tej pory bez problemu

Opublikowano
  • Autor

spróbuj na początek zrobić vagiem nastawy. czasem to pomaga...

u mnie było to samo, zrobiłem adaptacje i śmiga do tej pory bez problemu

A czy jest ktos z okolic Warszawy i ma VAGA zeby mogl mi to sprawdzic? Bo u mnie wszyscy mechanicy krzycza za podlaczenie pod kompa 80 zl, jak dla mnie to lekka przesada...

Opublikowano

Nie chcialbym wysjsc na gbura...

Jak 80zl za duzo to zainwestuj w vaga na allegro i juz.

Uczciwy mechanik za orginalnwgo vcds zaplacil 1800zl do tego poswieca swoj czas i wiedze.

W Elblagu 50zl ;)

Majac audi pierwszym zakupem zaraz po aucie jest dobry i sprawny kabel. Co innego jest prosic o porady jak sprawdzic albo jak ogarnac temat.

Z tego co pamietam "darmowe" vag'owanie to albo na zlocie albo z kumplem.

P.S. Ja po kliku "nieudanych" zakupach zainwestowalem w ori vcds i uczciwie,legalnie i z ogromna przyjemnosci sprawdzam auta,5szt koncernu vw w rodzinie to sie oplaca ;)

Opublikowano

Czy można prosić o krótką i treściwą instrukcję jak zrobić vag'iem adaptację bo mam podobny problem, a to strasznie dużo kręcenia, żeby się tam dostać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.