Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylna wycieraczka żyje własnym życiem Audi A4 B6 Kombi


vasco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Audi A4 B6 Kombi 2003 rok.

Proszę o pomoc - od jakiegoś czasu tylna wycieraczka żyje własnym życiem - majta się jak chce i kiedy chce.Jak ją wyłączyć lub co trzeba sprawdzić i gdzie ???

Sądzę że to kabel gdzieś mógł się już po prostu przerwać lub jakiś styk zaśniedzieć.

Z góry dziękuję za Info. :hi: i pzdr

( Jak nie w tym dziale to proszę o przeniesienie )

Edytowane przez vasco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałeś spryskiwacza tylnej szyby? Pewnie jest nieszczelność w mechanizmie wycieraczki i płyn dostaje się do silniczka. Miałem to samo, wymieniłem oring i jest spokój. Był tu gdzieś temat o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info dziś zajrzę do środka ....Ewentualnie jakieś inne pomysły ???

pzdr :hi:

Witam ponownie ....A więc tak : Zdjąłem osłonę klapy dobrałem się do silniczka , wykręciłem Gada w całości bo już podczas demontażu kapał z niego płyn. Aby wyjąć silniczek należy również odkręcić śrubę ( 13 oczkowa ) od ramiona wycieraczki.Co się okazało : za rzadko używam spryskiwacza i oczka zarosły kamieniem ( aktualnie dysza moczy się w occie ) także cały płyn leciał do środka suma sumarum narobił syfska i bigosu.Rozkręciłem w domu silnik wyczyściłem , osuszyłem , przesmarowałem i złożyłem do kupy.Zamontowałem a jutro pośmigam i zdam relację bo już nocka mnie złapała.Wstawiłbym fotkę ale nie bardzo wiem jak...

Suma sumarum wilgoć w środku zapewne powodowała gdzieś zwarę skutkiem czego silnik chodził jak chciał i kiedy chciał.

pzdr

Edytowane przez vasco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...