Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Zwykły czarny Avant+161KM+19"ASA GT1+Sportline by Floorian


Floorian

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak sprzęgło wymienione :D
Wpadł zestaw z dwumasem (koło,sprzęgło,łożysko, śruby) Wszystko z LUK-a, do tego uszczelniacz wału. 
I zawieszenie kompletne przód (wszystkie wahacze i gałki) Całość z FEBI
Teraz praca sprzgła i całości w ogóle bajeczna, żadnych szarpań, drgań itd. itp. No i dzięki zawieszeniu zero stukania i pukania po nierównościach :D 
Z portfela ubyło sporo, ale przyjemność z jazdy +100 :D:D 

To z grubszych spraw,
a z małych a też cieszących przyciski :) 

przyciski.jpg

Edytowane przez Floorian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne grubsze rzeczy... Jakiś miły kierowca pod blokiem się nie wyrobił obok mego auta.
drzwi.jpg
drzwi1.jpg
drzwi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Łuki28.08 napisał:

i co pewnie winnego nie ma ?? będzie naprawa czy wymiana ??

Oczywiście nie ma :/ Dziś pojeździłem i poszukałem winnego/uszkodzonego i nic.
Jutro mam mieć wycenę z AC ( na szczęście opłacone:D) Wolałbym wymienić w całości na coś w kolorze. Zamienniki przeważnie nie pasują, a szpachlowanie i malowanie jakoś mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odzyskaniem pieniędzy z AC małe problemy, mam tak ciulowe ubezpieczenie, że za dużo nie dostane :/
Dziś wyskoczył "równy" przebieg, przynajmniej na liczniku ;p 
A po za tym trafiła się okazja na fotele+kanapa sline "półskóry" i kupiłem, stan jak dla mnie baaardzo dobry i cena też dobra :P a coś takiego właśnie chciałem. Jedyny minus to, to, że nie mam żadnych kostek do podłączenia, oprócz poduchy. Więc czeka mnie ciągnięcie kabli i kostek, bo nowe fotele są z elektrycznymi lędźwiami i podświetleniem nóg. 
Fotele już zamontowane i komfort dużo lepszy niż wcześniej :) 

DSC_1133.jpg

DSC_1134.jpg

DSC_1135.jpg

DSC_1139.jpg

DSC_1136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było,  że nic się nie dzieje :P
Dziś testy nowego zakupu: Morning dew detailer z woskiem. Ogólnie środek łatwy w użyciu i efekt fajny polecam :) 
I szybkie foto
DSC_11633.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wolne więc pobawiłem się z podłączeniem elektryki do foteli. Kostki kupione od gościa z profilu Audi A4 z fb, bo u mnie byla tylko ta od poduszek. Minus podłączony do najbliższej masy jaką znalazłem a plus przeciągnięty do skrzynki z bezpiecznikami a od skrzynki plus do głównego plusa. 
Zabawy było trochę ale ogarnięte. Po podłączeniu i przetestowaniu okazało się, że silniki chodzą ale coś jest nie tak, więc rozebrałem tył, patrze a tu mocowania połamane :/ Szybka myśl-pospawać. Ale nie do końca dobra myśl, bo przy zakładaniu spawy nie wytrzymały :/ 
Po świętach jakoś będę próbował to złożyć z innego drutu, jak nie wyjdzie to zostanie poszukiwanie całości lędźwi... 
I parę fotek z prac :)
Wymiana_foteli_8.jpg

Wymiana_foteli_10.jpg

Wymiana_foteli_11.jpg

Wymiana_foteli_13.jpg

Wymiana_foteli_15.jpg

Wymiana_foteli_17.jpg

I na pocieszenie szybkie foto całości :)
DSC_1174.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kopter napisał:

Witam sąsiada :hi:

A witam witam. Nie wiedziałem, że jesteś na forum ze swoją Audiczką, wskakuje i biorę się za lekturę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że forum A5 mi nie leży to jestem tutaj, nie widziałeś ramek ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kopter napisał:

Z racji tego, że forum A5 mi nie leży to jestem tutaj, nie widziałeś ramek ? ;)

Ramki widziałem i mi właśnie nie pasowało to :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności! Wpadam tu na szybkości bo pojawił się u boku Audi nowy samochód/nowy projekt któremu na razie muszę poświęcić więcej czasu, więc z Audi nic się aktualnie nie dzieje.
Ostatnio trafiła mi się okazja kupić lampę na przód (niestety gość miał tylko jedną) ale w końcu wymieniłem tą felerną w której wybuchła mi żarówka.
Zużyte elementy środka (popielniczka, ramka lewarka, przycisk esp, przyciski szyb) trafiły do renowacji i teraz w końcu ładnie to wygląda :).
 Kolejny raz felga ucierpiała i czeka na spawanie.
I w najbliższym czasie planuje wymienić amortyzatory, ale ciągle nie wiem co by fajnie się zgrało z moimi sprężynami :/ No i jest plan na spłaszczenie i obszycie kierownicy, zobaczy co z tego wyjdzie.
Co do Audi to chyba tyle. A a tu nowy nabytek, który pochłonie teraz trochę mego czasu 

126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...