Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka skrzynia do sedana Audi A4 B5


tomekch973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czytam czytam i zgłupiałem dlatego też zadam pytanie. Jaka skrzynia basowa będzie lepsza do sedana? Zamknięta czy bassreflex, muzyka jakiej słucham to: Dance, Hip Hop, Electro-House i wszystko co wpadnie w ucho, raczej wszystkiego po równo.
Czytałem, że w moim przypadku lepsza była skrzynia zamknięta, ale dużo osób twierdzi że bas będzie słabo słyszalny w środku auta i dlatego też polecają bassreflex.

Teraz sam nie wiem co wybrać:
350W RMS Audio System M12 + wzm. Audio system CO95.2 - BASSREFLEX
350W RMS Audio System M12 + wzm. Crunch GTX2400 - BASSREFLEX
400W RMS Pioneer TS-W311S4 + wzm. GTX2400 - BASSREFLEX
350W RMS Audio System M12 COMPACT + wzm. Audio system CO95.2 - Obudowa zamknięta
250W RMS Rockford Punch P1s4-12 +Audio System CO95.2 - Obudowa zamknięta


Zależy mi na ładnym basie. Auto jak w temacie Audi A4 B5 Sedan. Chętnie rozważę inne propozycje. Interesuje mnie nowy sprzęt do 800zł (skrzynia +wzmacniacz).
Pozdrawiam.

Edytowane przez tomekch973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam skrzynie basową Bassreflex a głośnik alphard yakuza 350w rms i daje mega bass :) chociaż teraz już te głośniki nie produkują :) z Tych wszystkich wziął bym Pioneera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwór szczelinowy byłby dla ciebie najlepszy, weź to pod uwagę. Jeszcze zależy czy masz dzielony bagażnik czy z możliwością składania kanapy. Bo przy zamkniętym, blacha ogranicza dźwięk który wpada do kabiny. Miałem bass reflexa, ale przerzucilem się na szczelinowy i jest dzień do nocy

Dodam że mam dzielony bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...