Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniej po 3000 obrotów? (film)


lj86

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy tego samochodu. Dla mnie jest moim pierwszym i mam je od niedawna. Czy to normalne, że każdy bieg (5 jeszcze nie uzywalem) od 3000 obrotow zaczyna mocniej wyc, nie wiem jak to nazwac, jakby pilowac? Jade np. na czworce 70km, nie przekracza 3000 obrotow i jest fajnie, cichutko, ale przy tych 3000, moze troszeczke ponad samochod dopomina sie o kolejny bieg.

Tak juz jest czy jednak byc nie powinno?

Edytowane przez lj86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie słyszałem o awari skrzyni manualnej w 1.8...

powyzej 3 tys obrotow po prostu silnik bardziej halasuje bo sie szybciej kreci... mysle, że jestes troche spanikowany/uczulony po zakupie auta, tez tak mialem z poczatku pierwsze miesiace radio sciszalem sluchalem pukniec, stukniec, wycia, podejrzanych rzeczy, poczekaj troche, przejdzie Ci bedziesz zapiertalał i wszystko w d*pie miał :grin:

a tak pół żartem pół serio to mój sie dopomina o nastepny bieg dopiero przy 6k rpm, gdy już czuje, że chce ale nie może :decayed:

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, że jestes troche spanikowany/uczulony po zakupie auta, tez tak mialem z poczatku pierwsze miesiace radio sciszalem sluchalem pukniec, stukniec, wycia, podejrzanych rzeczy, poczekaj troche

Heh, trafiles. To prawda i denerwuje mnie to, ze caly czas czegos sie doszukuje. Nagralem jednak film z pracy silnika, bo - byc moze znow sie myle, a moze nie - troszeczke nim drga (a silnika benzynowe chyba nie powinny?) i skads dochodza jakies stukania. Jakby jakis podzespol glosniej pracowal, slychac to dobrze w koncowce filmu i w jego srodku. Moglbym prosic o sprawdzenie? Wiem, wiem, ze moglbym ze wszystkim podjechac do warsztatu, ale po prostu na to w tym momencie mnie nie stac

Film: https://drive.google.com/file/d/0B6SI_0hAx0KwOTFQOGNzaHFZakk/view

.

Edytowane przez lj86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie. Moze rzeczywiscie przesadzam. Jesli tak to musze sie ogarnac bo zaraz na sile wyszukam 10 innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...