Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zderzaki i błotniki z Audi od 99-00 do 97r


milanex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam muszę swojego avancika doprowadzić do eleganckiego wyglądu udało mi sie kupić niedrogo po lekkich przejściach praktycznie delikatnych obtarciach, tj zderzak przedni delikatnie dotknięty lewy błotnik lekko wgnieciony przy lampie porysowany tylni zderzak lekko na błotnikach przednich zaczyna wychodzić korozja. A że mam możliwość polakierowania po całości brat lakiernik złota rączka (dosłownie pedant przy robieniu samochodów) sam też mam doświadczenie w tych sprawach to mam pytanie :

czy zderzki i błotniki po lifcie 99-00 będą pasowały do mojego z pazdziernika 97

moim zdaniem są troszeczkę ładniejsze od moich gładkich i nie są drogie jak od S4 które są chyba najładniejsze miałem wiele aut ,które tuningowałem laminatami ale z wiekiem człowiek dorasta i cepelia tuning już mnie nie kręci obniżanie auta dokładkami i jazda z myślą czy zachaczę o krawężnik czy nie jest dość stresująca ile razy już zdejmowałem kleiłem malowałem i zakładałem to sie w pale nie mieści teraz już dość - może jedynie delikatne progi na wzór s4 zrobie sobie sam bo progi to najmniej awaryjny dodatek oczywiście jeżeli jest dobrze wykonany z kilku warstw maty szklanej i żywicy i na dodatek dobrze wysezonowany by na słońcu go nie pokręciło te z allegro i giełdy samochodowej nadają się jedynie do dalszego przerabiania i dopasowywani co oryginał to oryginał

Także moje pytanie czy bez problemu założe te elementy po lifcie nie chcę kupować w ciemno

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W błotnikach po lifcie na dole są otwory do mocowania listew ozdobnych. Też będziesz musiał je przymocować, bo z dziurami to będzie "łyso" wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ,ale mam zdolności manualne by wykonać coś z żywicy by zakryć dziurki

robiłem kiedyś całe ospoilerowania od podstaw to z tym nie będzie problema

Dzięki

[ Dodano: 15-02-2007, 14:55 ]

Myślę ,że nie była przesadni ztuningowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieyam kotleta.

szogun0, o jakich ty dziurach i listwach mowisz?

Daj fote jak mozesz.

Czy po zdjeciu szerokiej listwy i zalozeniu waskiej nie bedzie widac, ze cos odstaje, wystaje albo cusssss????

No i czy wszystkie otwory i dziurki pasuja? :tongue4:

Potrzebna szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...