Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kupno A4 B6 Jakie logi zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam kabel od Viakena i Vaga 409 którym z powodzeniem obsługuje A4 B5. Czy ten Vag ogarnie i B6 czy potrzebna jest nowa wersja ? Dziś jadę oglądać B6 2.0 LPG. Nie będę mógł wykonać pewnie logów dynamicznych ale statyczne myślę że kupujący pozwoli ogarnąć. Jakie grupy logować i jakie powinny być wartości tych logów ?

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moj viaken ogarnia b6 z powodzeniem na 409

Opublikowano

Wiesz, że silniki 2.0 w B6 lubię sobie olej popijać? Znasz bolączki tych silniczków?

Opublikowano
  • Autor

Bolaczek nie znam ale ze litr oleju w zapasie trzeba mieć to wiem ale to chyba nie dyskwalifikuje silnika kompletnie?

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak jesteś w stanie przeboleć, to że trzeba będzie czasem dolać oleju to silnik jest pancerny i bezawaryjny, dobrze znosi gaz i pali go ok 10l.

Co do bolączek to zawór ciśnienia na wariatorze - będzie tyrkotał na zimnym silniku przez chwilę - można robić, można olać, ja tak jeżdżę trzeci rok . Koszt 400zł renegeracja + koszt roboty.

Cewki zapłonowe - prędzej czy później którąś trzeba wymienić - koszt 120zł sztuka.

Przy wymianie rozrządu warto zobaczyć napinacz ( nie wiem niestety czy napina pasek czy coś jeszcze ) ale bywają sztywne.

Po za tym u mnie to tylko eksploatacja ;)

Loguj 002, 032, 033.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337354-20-alt-podstawowa-diagnostyka-i-informacje/page-1

Opublikowano
  • Autor

Od wymiany do wymiany ile tego oleju bierze ? Jakie powinny być wartości tych logów ?

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj

Z tego co czytam to od 3l do 7l na 10000km potrafi zjeść ten silnik.

Opublikowano
  • Autor

Wow to prawie drugie tyle trzeba kupić na dolewki

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co do oliwy nie ma reguły. Znajomy ma takie B6 2.0 bez gazu i dolewa 2L oleju na 12tys km, jak na ten silnik to dobrze trafił, bo to nie dużo, znam przypadek 2.0ALT który wypijał niecały litr na 1000km, właściciel dolewał litr oleju co drugie tankowanie do pełna. Wszystko zależy jak trafisz a tego przy kupnie nie sprawdzisz. Osiągami ten motor też nie grzeszy.

Opublikowano

Od wymiany do wymiany ile tego oleju bierze ? Jakie powinny być wartości tych logów ?

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Jest wszystko w tym temacie, który podałem ;)

Mnie oleju wychodzi ok 200ml/1000km, zimą mniej, latem więcej. Co silnik to inaczej, jak się trafi...

Edytowane przez rade

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.