Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a4 b5 afn 156km/333Nm spanky


gravit777

Rekomendowane odpowiedzi

auto: audi a4 b5 avant 1998r 110km afn

Moja furka miała wcześniej wgrany program na około 140km i 310Nm przez aligatora na turbnie afn/awx aligator ja zmodził, po czasie pompa przestała trzymać kąt wiec dorzuciłem dodatkowa pompę paliwa z bmw ale na długo nie pomogło, w końcu postanowiłem odwiedzić kolegę z forum krzysiek1606 w celu zamontowania jego pompy 10 z małym bonusem, przy okazji wymiany pompy wpadł wałek sdi, a ze Spanky był akurat u Krzyska postanowiłem zrobić nowy program :) Z perspektywy czasu żałuje ze od razu nie odwiedziłem Krzyska i Spanky :) Moment ograniczony z dołu z powodu słabej dwumasy, pewnie gdy padnie dorzucę parę modyfikacji i spróbuję jeszcze trochę podnieść moc bo zapas paliwa jest :)

http://www.directupload.net/file/d/4327/qvnark4p_jpg.htm

Edytowane przez gravit777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z perspektywy czasu żałuje ze od razu nie odwiedziłem Krzyska i Spanky :)

Również polecam :thumbup1:

Masz ori wtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wtryski seryjne z afn, wiec naprawdę jestem mile zaskoczony, ale co najważniejsze czuć to podczas jazdy ze trochę przybyło mocy w stosunku do tego co było po 1 wirusie 2 lata temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jak wtryski ?

Możesz zrobić np loga dynamicznego grupy 011 na 3 biegu, żebym miał podgląd jak to się odpycha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam jak, bo nie posiadam laptopa ani kabla i programu, może kolega by mi zrobił ale to pewnie było by za jakiś czas bo teraz bede mial zmiane popoludniowa w pracy a kolega na rano pracuje :/, co do auta to mam zamiar pojeździć ten rok na tym co mam a w przyszłym roku pomyśle nad fmic, wtryskami, jednomasem, gtb17 itp i zobaczyć co uda się zrobić :)


z ciekawości nagrałem sobie dziś filmik żeby sprawdzić jak idzie na 3 biegu od 50 do 120km/h z filmu wychodzi mi jakieś 7-7,5 sekundy, nie wiem czy to dobry czas. Od 0-100 narazie nie ma z kim sprawdzić ale bardzo mnie ciekawi ile by wyszło.Dziś jest chłodniej to furka fajnie idzie na 2 biegu czasem kola nawet tracą trakcje a jest sucho a oponki mam michelin pilot sport 3 r16 205mm kupione w zeszłym roku na wiosnę jako nowe.

Edytowane przez gravit777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...