Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HELIX B-52C


A4CCH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, chce kupić wymienione w tytule głośniki Helix B-52C, i zamontować je w A4 B5 po liftingu sedanie, moje pytanie czy wie ktoś czy głośniki wysoko-tonowe będą pasowały w miejsce oryginałów ? Do tego zakupie również przejściówki oraz dystanse. Będzie coś jeszcze potrzebne ? Czy to przypasuję już ten cały zestaw ?

-click-

-click-

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze już lepiej zabrać się za to porządnie, dystanse pod 16, do tego głośniki 16 i wygłuszenie drzwi. Na pewno to da o wiele więcej niż nowe 13-stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że da, ale wole mieć zaczep w tapicerce drzwi, poza tym oryginał i wystarczał z jakością do chwili kiedy zaczeły charczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zaczep wcale dużo nie zmienia. U mnie mam wyłamany i nie widzę problemu.

Ten zestaw co podałeś podejdzie jak kupisz też dystans. Chociaż moim zdaniem to trochę drogo jak za małe głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkiej poprawy się nie spodziewaj, jak mówisz, że wystarczały Ci ori głośniki to kup sobie po prostu oryginalny sprawny głośnik i wyjdzie Cię to zdecydowanie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały może ze szrotu bym wytrzasnął :) Stoją 4x A4 :) Kolega od golfa IV mi też da... Ciekawe czy podejdą :D Pierw zobaczę chyba od golfa, jak mnie nie zadowolą kupie Helixy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszesz w dziale "Kupię" to na pewno wiele osób się odezwie bo to żaden rozchwytywany towar, pewnie u wielu osób leżą takie głośniki i puszczą za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szrocie była jedna sztuka -__- A wiecie Panowie czy lepiej kupić BOSE czy Nokie ? Oryginalnie miałem Nokie, radyjko to SYMPHONY. BOSE podejdzie bez przeróbek ?


Jednak zakupiłem Helixa :) + te dystanse, wszystko pasowało, oryginalnej kostki nie trzeba było przerabiać. Te przejściówki co były załączone do dystansów pasowały w oryginalną kostkę po ściągnięciu tych (plastików). Tweetery ściągnięcie obudowy i pasuję, bez wklejania itp, łapie je oryginalny uchwyt. Szyba wszystko ok. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...