Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mikrostycznik klapy bagażnika - problem


efcio

Rekomendowane odpowiedzi

WItam :) panowie mam problem. mam a4 po 2 lifcie i scyzoryk z 3 guzikami. Jak wiecie mozna poprzez przytrzymanie srodkowego przycisku otworzyc klape, ale do rzeczyy.... przy otwieraniu klapy bagaznika wystarczy lekko dotkanac ten guzik i klapa sama odskakuje do gory. I tu narodzil sie problem. Wszystko bylo ok az do wczoraj kiedy klapa sama non stop mi sie otwiera sama... czy ktos spotkal sie z takim przypadkiem? Dodam, ze jesli auto jest zamkniete wszystko jets w porzadku, ale jesli otworzymy samochod wtedy zaczynaja sie te cyrki... Chodzi o avanta. Z gory dziekuje za odp i pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się jeszcze raz do wątku ponieważ mam identyczny problem z samoistnym otwieraniem się klapy bagażnika w avancie.

Dodam że przez pewien czas lewy styk w ogóle nie działał po naciśnięciu była cisza a od momentu gdy zamek zaczął świrować lewy styk pracuje normalnie.

Ja nie mam scyzoryka tylko centralny zamek z jakimś przekaźnikiem no name który z resztą też się wyłożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem okazalo sie ze woda dostala sie do kostek które wchodzą do mikrostyku wyczyscilem kostki wd 40 i byl spokój przez 1 miesiąc teraz lewy przycisk wogóle nie dziala a prawy raz na 100 razy :kwasny: kupilem nowy na alegro koszt 60+wysylka zobaczymy jak przyjdzie paczka to zaraz wymienie na nowy bo juz nie mam sil do tej klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz klapę i sprawdż w miescu gdzie idą wiązki do klapy czy kable nie są spękane lub przetarte, może wtedy robić zwacie z innym kablem na którym jest zasilanie i ci otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...