Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[TDI] PB zamiast ON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dobra to ja nalałem PB :wallbash:

Wstyd się było przyznać ;)

Keżor dzięki , mama też Cie polubiła :polew:

Chciałem jeszcze podziękować Cuberowi który dzwonił do chłopaków z Katowic aby mi pomogli i Keżorowi który błyskawicznie się pojawił.

Panowie jesteście WIELCY!!! :notworthy::thumbup::hi:

Opublikowano

no dobra to ja nalałem PB :wallbash:

Wstyd się było przyznać ;)

A co to za wstyd - zdarza się najlepszym :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Trzeniu powiedz koledze żeby zalogował się na forum i w poście "użytkownicy pokażcie się" dał fotkę ze swoją mamą bo skoro Keżor mówi że jest fajna to my też chcemy ją zobaczyć ... :>

O tak, poprosimy o fotę :wink4::D

Opublikowano

a tam fote , tą kobiete trzeba osobiście poznać :kox::przebiegly:

Opublikowano

a tam fote , tą kobiete trzeba osobiście poznać :kox::przebiegly:

Taka opcja jest najlepsza - ja uważam, że powinien wziąć ją na zlot :D

Opublikowano
A co to za wstyd - zdarza się najlepszym

znam goscia ktory cale zycie jezdzil na tirach czyli nie raz tankowal ON do auta a ostatnio zalal do osobowki PB zamiast ON. Dobrze ze to nie bylo w ciezarowce 1200litrow sciagnac z baku i wylac :blink:

Opublikowano
A co to za wstyd - zdarza się najlepszym

znam goscia ktory cale zycie jezdzil na tirach czyli nie raz tankowal ON do auta a ostatnio zalal do osobowki PB zamiast ON. Dobrze ze to nie bylo w ciezarowce 1200litrow sciagnac z baku i wylac :blink:

Kurde, a weź jeszcze znajdź miejsce, żeby to wylać - przecież w krzaki nie wylejesz :)

Opublikowano
A co to za wstyd - zdarza się najlepszym

znam goscia ktory cale zycie jezdzil na tirach czyli nie raz tankowal ON do auta a ostatnio zalal do osobowki PB zamiast ON. Dobrze ze to nie bylo w ciezarowce 1200litrow sciagnac z baku i wylac :blink:

Kurde, a weź jeszcze znajdź miejsce, żeby to wylać - przecież w krzaki nie wylejesz :)

do baniek i sprzedać po 3zł litr :kox:
Opublikowano

wez tyle baniek znajdz na 1200L :decayed:to co typo tirem jezdzi i po cpn sie kreci?!?!?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.