Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] vag311-2 output tests-prosilbym o wyjasnienia co i jak


skrzyna

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie...moje zapytanie jest takie...czy uzywajac tej funkji w vag-u moge namieszac w swoim aucie?jestem poczatkujacy i vaga mam w wersji angielskiej wiec nie chcialbym skoncic czegos...wyczytalem ze uzywajac tej funkcji na wylaczonym silniku mozna wlaczyc poszegulne elementy ukaldow...mianowicie chodzi mi o wtryski,je chcialbym sprawdzic...wiec bardzo prosze o wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie...moje zapytanie jest takie...czy uzywajac tej funkji w vag-u moge namieszac w swoim aucie?jestem poczatkujacy i vaga mam w wersji angielskiej wiec nie chcialbym skoncic czegos...wyczytalem ze uzywajac tej funkcji na wylaczonym silniku mozna wlaczyc poszegulne elementy ukaldow...mianowicie chodzi mi o wtryski,je chcialbym sprawdzic...wiec bardzo prosze o wskazowki

Witaj

Używając funkcji na uruchomionej motorowni nic nie zepsujesz :wink4:

będą sie uruchamiały kolejne elementy wykonawcze np. zawór egr.,zawór n75. zawór n 109- autko zgaśnie....itd.

nie pamiętam kolejności....

wtryski sprawdzisz w bloku o13[korekcje]

01 ENGINE 08 MEASURING BLOCK wybierasz 013 GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi mi o sprawdzenie czy sobie pykaja...:) bo niedawno je wymienilem ale nie wyeliminowalo to bledu zbyt bogatej mieszanki....

sory ale nie spojżałem na kod silnika :embarrassed: w tym temacie nie pomogę :hi:

ale z tego co się orientuje .....to samych wtrysków vagiem nie sprawdzisz...tylko korekcje... dadzą obraz pracy wtryskiwaczy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba silnika nie uszkodze jak bedzie wylaczony?i bede sprawdzal w ten sposob..?

Bez obaw :wink4: niczego nie uszkodzisz......

Możesz także robić inne testy.... np test zegarów[instruments]...i też nic nie sp......isz....

klikasz tylko next....next...next...

Pozdrawiam

PS. miłej zabawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...