Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Trzecie światło stopu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problemz trzecim swiatlem stopu. wyglada to tak ze jak po nocy ( chlodnej) przekrecam kluczyk komputer drze sie ze trzeci stop przepalony, zanim zdarze popatrzec w lusterko jest ok i msg na fis znika?? zaznaczam dzieje sie to tylko jak jest kolo 0. wtyczke wypinalem i wszystko wyglada oki. pozatym trzeci stop jest chyba na led'ach???

Opublikowano

raczej nie jest na ledach tylko na takich małych zarówkach jak do podświetlania deski rozdzielczej. przynajmniej tak jest w b5 i nie sącze zeby było inaczej. sprubuj wyczyścic wtyczke i gniazdko, podgiąć styki, pryśnij preparatem do połączen elektrycznych, sprawdz czy nie dostaje sie jakos wilgoc, sprawdz zarówki. powinno byc ok.

no i czy to napewno chodzi o 3 swiatło stop, bo moze byc problem z inną zarówką od stopu. przepatrz jeszcze zarówki i styki w posostałych swiatłach.

Opublikowano

ja ma na ledach i tez mam przepalona jedną :) i wygląda ja szczerbaty

podobno w niektórych B6 były na żarówkach to mały problem

ale na diodach to trzeba kupic nowy stop bo ciezko to naprawić :(

cena nowego stopu około 160 zł w ASO

Opublikowano
ja ma na ledach i tez mam przepalona jedną i wygląda ja szczerbaty

podobno w niektórych B6 były na żarówkach to mały problem

ale na diodach to trzeba kupic nowy stop bo ciezko to naprawić

cena nowego stopu około 160 zł w ASO

no to nie ciekawie :kwasny: w sumie zamiast 160zł za cały stop to próbowałbym tą diode wymienic jakos napewno da sie to jakos ropzebrac i przelutowac, :mysli:

Opublikowano
ja ma na ledach i tez mam przepalona jedną i wygląda ja szczerbaty

podobno w niektórych B6 były na żarówkach to mały problem

ale na diodach to trzeba kupic nowy stop bo ciezko to naprawić

cena nowego stopu około 160 zł w ASO

no to nie ciekawie :kwasny: w sumie zamiast 160zł za cały stop to próbowałbym tą diode wymienic jakos napewno da sie to jakos ropzebrac i przelutowac, :mysli:

chyba by mi sie nie chciało :) są tam małe kwadratowe diody

Opublikowano

kwestia chęci i zabawy przy aucie :wink4:

Opublikowano

bez przesady ;P

jak by było ciepło i miałbym wiecej chęci to moze :P

ale ja mam za duzo spraw na głowie ;P

Opublikowano
bez przesady ;P

jak by było ciepło i miałbym wiecej chęci to moze

ale ja mam za duzo spraw na głowie ;P

spoko :wink4: ale w sumie nie o to tu chodzi. w trzecim swietle stopu nawet jezeli są diody to jezeli jedna sie spali to i tak nie powinno wywalic blędu, wiec prawdopodobnie cos jest na złączce.

Opublikowano

no u mnie błędu nie ma :)

Opublikowano

Sprawdz akumulator.... :gwizdanie:

Opublikowano

a po co ??

Opublikowano

no własnie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie po co ??? odpala od dotyku. :good:

Opublikowano

miałem to samo, spaliło sie pare diód i wywalało że trzecie swiatło stop nie działa, ale świeciło tylko na pare diod, trzeba wyjąc cały panel zmienić diody i po robocie, ale trzeba być bardzo ostrożnym bo plastik jest bardzo kruchy i łatwo połamać brzegi .

Opublikowano

Ja mam wszystkie diody sprawne, a czasem (raz na miesiąc) też wywala mi ten błąd. Myślę że to wina oprogramowania centrali elektrycznej lub jakieś stany nieustalone(zauważcie że błąd wywala zaraz po uruchomieniu silnika a nie podczas jazdy)

Opublikowano

U mnie nie działała 1/3 ledów w tylnym stopie i zadnego błędu mi nie wywalało. Wymienilem mimo to bo brzydko wygladało :>

Pozdrawiam

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie jak dostać się do tego swiatła, gdzie jest wtyczka oraz jak te światło zdemontować?? Pzdr :)

Opublikowano
  • Autor

wszystko jest dostepne od bagaznika, przez otwory. powodzenia

Opublikowano

a kostka na jakiej wysokości się znajduję??

Opublikowano
  • Autor

tam jest wtyczka bezposrednio do swiatla stopu podpieta, nie przypominam sobie zadnej kostki?!?!?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.