Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiązka elektryczna di kokpitu


Gradzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem audi a4 b5 z 1999r. wersja po lifcie. silniki 1.8 benzyna. Poszła mi wiązka elektryczna kokpitu, naprawić się jej nie da, tak stwierdził elektryk u którego stoi auto. Zaczynam poszukiwania wiazek po szrotach, czesciach używanych itd. Wiec kieruje moje pytanie tutaj do was. Czy wiązka elektryczna ze starszych lub nowszych modeli bedzie pasować? czy ma znaczenie to ze to jest 1.6 po lifcie zamiast 1.8 po lifcie? Jezeli wiecie gdzie moge taka używana dostać to będę bardzo bardzo wdzięczny za pomoc. Zauważyłem też ze można trafić na uszkodzana taka audi i ktos ją np. sprzedaje na allegro za 2500zl. w całości, ale wiadomo ze w ciemno nie pojade. jak mozna sprawdzic czy ta wiazka bedzie npwno pasowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie sie auto spalilo,ze sie nie da naprawic? 100% podejdzie jak masz to samo wyposazenie. Teoretycznie wszystkie maja ta sama instalacje deski...ale nie napisales co tak naprawde poszlo i co rozumiesz przez kokpit.

Pytanie czy masz fis,czy masz halogeny,esp/asr,jakie radio,czy jest climatronik,kiera zwykla czy multi,tempomat,itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nie, ale stwierdził że wiązke musze całą wymienić. Byłem w serwisie zapytac sie o koszt takiej wiaski i sa to wrecz kolosalne ceny, wiec pozostaje mi szukanie używanej. Zwarcie mi poszło od radia, poszło dalej na stacyjke i nadpalajac inne kable w okolicy. Po ogledzinach elektryk stwierdził że najlepiej poszukac uzywanej kompletnej i wstawic ją. Odpowiadając na pytanie: Kierownica zwykła, halogeny są, climatronic jest, tempomatu brak, fis posiada, abs posiada. po pracy postaram sie wstawic zdjecia spalonej wiazki i radia jakie posiada. Jeszcze jedna sprawa, szukając po szrotach wiekszosc audi rozbitych nie ma wyciagnietej tej wiazki, czy jest jakis sposob by sprawdzic czy wiazka bedzie pasowała bez rozbierania kabiny? i czy z TDI bedzie pasowała do benzynowego. ;/ z góry dziękuje za odpowiedzi, namiary i wszelkie rady

Edytowane przez Gradzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...