Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Czy BLB jest słabą jednostką ?


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

a to macie własne przebiegi czy auta z de ?

bo ja tez mam 130 przebiegu ale sam nastukalłem dopiero 5 tys.. mam go od niedawna (pytanie co w nim w de się działo mam nadzieje ze nic) ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to macie własne przebiegi czy auta z de ?

bo ja tez mam 130 przebiegu ale sam nastukalłem dopiero 5 tys.. mam go od niedawna (pytanie co w nim w de się działo mam nadzieje ze nic) ;)

pozdro

ja mam z DE ale serwis do samego końca więc 100% realny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez :) ale co faktycznie z nim było i co się działo to tylko poprzednik wie miejmy nadzieje ze te problemy z BLB nie tycza się naszych ;):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam z DE od dwóch miesięcy :naughty: przebieg się raczej zgadza tylko z serwisem w ASO było różnie, bo niby w książce serwisowej pisze że był wymieniony rozrząd, a okazało się że nie był... :kwasny: niema co wierzyć we wszystko co pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam z DE od dwóch miesięcy :naughty: przebieg się raczej zgadza tylko z serwisem w ASO było różnie, bo niby w książce serwisowej pisze że był wymieniony rozrząd, a okazało się że nie był... :kwasny: niema co wierzyć we wszystko co pisze.

powiem Ci ze u mnie podobnie pisze ze był wymieniony pasek no i teoretycznie wymienili ale bez rolki i pompy wodnej to tak jak by tego nie zrobili ...dramat... a dziwi mnie to bo w a4 trzeba cały przód ściągnąć wiec kupa roboty jest ... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam z DE od dwóch miesięcy :naughty: przebieg się raczej zgadza tylko z serwisem w ASO było różnie, bo niby w książce serwisowej pisze że był wymieniony rozrząd, a okazało się że nie był... :kwasny: niema co wierzyć we wszystko co pisze.

powiem Ci ze u mnie podobnie pisze ze był wymieniony pasek no i teoretycznie wymienili ale bez rolki i pompy wodnej to tak jak by tego nie zrobili ...dramat... a dziwi mnie to bo w a4 trzeba cały przód ściągnąć wiec kupa roboty jest ... :no:

ja na szczęście nie miałem takiego problemu ponieważ kupiłem BLBka z 107 tys i sam zmieniałem przy 116 tys ...ale rzeczywiście jajca w biały dzień :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pytanie bo mnie dziś zadziwiło jedno :confused4: chciałem się dodatkowo do wiedzieć o historii samochodu.. udałem się do ASO no i co się dowiedziałem, że taka informacja jest ukryta niedostępna dla osób spoza ASO i nie wydrukują mi jej :shocked:

W jaki sposób zdobywacie takie informacje?

na szczęście koleś był miły i przeglądnął cała historie i wszystko ok.. (jedyne co miał z grubszych rzeczy to wymianę pompowtryskiwaczy co nie wiem czy na plus czy nie :))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana PD pewnie na plus zawsze to nowe ...

ale dziwne że nie chcieli Ci wydrukować historii :mysli: pewnie nie mają płatnej usługi i nie chce im się ....

jest kolega na forum było poruszane który za 50 zl wysyła historie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kolega na forum było poruszane który za 50 zl wysyła historie :wink4:

masz może namiar na tego chłopaczka...

dzieki[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 18:14_________________________________________________ok znalazłem dzięki za info !!!

jak ktoś szuka to link (http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_historia_auta_na_podstawie_vin-t36404.15.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...