Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czuć LPG po tankowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam,


instalka założona w grudniu 2015, ma może 12 tysięcy przejechane.

Po tankowaniu do pełna, gdy wracam do samochodu czuć przez 2-3 minuty LPG w środku (jeszcze przed włączeniem silnika), potem ten smród znika. Co to może być?


Opublikowano

Skoro pojawia sie tylko przy tankowaniu, to być może wina leży w nieszczelności między wielozaworem a zaworem wlewu. Są one montowane ze sobą za pomocą baryłek, wiec może wystarczy dokręcić i problem zniknie.

Opublikowano
  • Autor

hmm możliwe - pojawia się tylko przy tankowaniu. Nigdy w czasie jazdy.

mam też wrażenie że trochę "lata" sam wlew przy doczepianiu do niego węża przy tankowaniu.

czy to może być powiazane?

Edytowane przez sprat

Opublikowano

hmm możliwe - pojawia się tylko przy tankowaniu. Nigdy w czasie jazdy.

mam też wrażenie że trochę "lata" sam wlew przy doczepianiu do niego węża przy tankowaniu.

czy to może być powiazane?

a czy jak samochód postoi chwile to też czuć gaz?

mialem tak w świeżo zamontowanej istalacji że właśnie była nieszczelność pomiedzy wlewem a bakiem i zwyczajnie pomalutku gaz ulatniał się do wnętrza. bardzo niewielka nieszczelność, ale jednak byla. Gdy auto chwile postało, to poprostu wyleciał cały gaz z rurki i zwyczajnie już potem nie smierdziało.

Opublikowano

Myśle że to własnie w tym problem, są takie spraye, pianki do testu szczelości, kosztuje 10 zł. Ale i tak lepiej podjechać do gaziarza bo nawet jak sam wykryjesz gdzie nieszczelność to nic z tym nie zrobisz

Opublikowano
  • Autor

hmm możliwe - pojawia się tylko przy tankowaniu. Nigdy w czasie jazdy.

mam też wrażenie że trochę "lata" sam wlew przy doczepianiu do niego węża przy tankowaniu.

czy to może być powiazane?

a czy jak samochód postoi chwile to też czuć gaz?

mialem tak w świeżo zamontowanej istalacji że właśnie była nieszczelność pomiedzy wlewem a bakiem i zwyczajnie pomalutku gaz ulatniał się do wnętrza. bardzo niewielka nieszczelność, ale jednak byla. Gdy auto chwile postało, to poprostu wyleciał cały gaz z rurki i zwyczajnie już potem nie smierdziało.

To jest tak.

Ja tankuję. Idę zapłacić, wracam do auta i dopiero wtedy czuj ten gaz (wcześniej nie wsiadam do niego)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.