Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zamykaniem z Pilota


KMY DODEKk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem od czasu zakupu samochodu nie działa otwieranie zamykanie z Pilota, byłem w firmie kluczyk w krakowie i gość powiedział ze pilot jest ok wysyła sygnał. Kodowanie nic nie pomaga, dodam ze mam tylko jeden kluczyk z dwoma przyciskami ( nie scyzoryk) lecz z groem stałym.

normalnie kluczyk zamyka z drzwi wszystko jest ok i domykanie szyb działa.. Macie jakies sugestie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w bagażniku z lewej strony pod tapicerką nie dostała się wilgoć do pompki centralnego, ona odpowiada za sterowanie. Możesz delikatnie otworzyć obudowę i sprawdzić czy w środku nie jest zielono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka wygląda ok jest sucha. Fakt ze karoseria jest trochę Zielona ale pompka raczej ma sie dobrze ☺

Na pompce jest naklejka audi a3 s3 8l domyślam się ze to nieprawidłowa pompka ? ☺

Edytowane przez KMY DODEKk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka była wymieniana, pewnie ma inną częstotliwość niż pilot. Sprawdź na pilocie i pompce czy są opisane częstotliwości. Jeśli inne, to kup sobie scyzoryk z odpowiednią częstotliwością do pompki, bo wychodzi taniej niż wymieniać pompkę, podmień transponder i dorób grot. Pozostaje tylko kodowanie i będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te kody 8L0 różnią się od siebie, jeśli dorobie kluczyk do numeru pompki i zakoduję będzie wszystko grało ?

jakie to są czestotliwości ?

8L0 862 257 D

8L0 837 231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o częstotliwość w MHZ. Poszukaj tematu o pompkach, tam jest wypisane jaka pompka jest z jaką częstotliwością i jakie wyposażenie obsługuje.


Szukaj pilota 433,92 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki juz się zapoznałem z z tematem częstotliwość to 433.92 i każdy kluczyk o tej częstotliwości będzie pasował ? ☺

Edytowane przez KMY DODEKk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...