Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po zamknięciu auta nie gaśnie podświetleniu awaryjnych


kiedrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam nowy temat żeby było jaśniej. Otóż po zamknięciu auta pilotem nie gaśnie mi podświetlenie awaryjnych. W środku w okolicach nóg kierowcy słychać jak pyka przekaźnik. Przy zamknięciu samych drzwi po około 20 sekundach gaśnie podświetlenie zegarów a po kolejnych 5 awaryjnych.
Jednak gdy zamknę auto z pilota to to się nie dzieję. Gasną zegary a nie gaśnie awaryjne. Ma ktoś jakiś pomysł? Albo wie ktoś jaki przekaźnik od tego jest? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przekaźnik Ci pyka, tylko moduł komfortu. Wiem, bo mam to samo i kupiłem właśnie nowy moduł komfortu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przekaźnik Ci pyka, tylko moduł komfortu. Wiem, bo mam to samo i kupiłem właśnie nowy moduł komfortu...

A nie da się tego naprawić jakoś? Może kostki posprawdzać czy coś? Ile płaciłeś wgl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

145 zł. Pewnie woda Ci się tam dostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

145 zł. Pewnie woda Ci się tam dostała.

JUtro na spokojnie rozbiore, powyczyszczam styki spryskam kontaktem i zobaczymy czy ruszy a jak nie to bedzie trzeba kupic.. :/

A powiedz jak wymieniłeś to się naprawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w wyciąganiu go.

Na pewno się naprawi, bo czemu nie? Jeszcze nie zdążyłem wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych: Problem prawdopodobnie rozwiązany :) Nie gasło podświetlenie w schowku. Wyjąłem lampkę i zaczęło wszystko działać. Awaryjne gasną i moduł nie pyka.
Winny okazał się "siłowniczek" od gaszenia. Poprzedni właściciel albo ten co auto sprowadził naprawił to drutem :D
Link do fotki: http://chomikuj.pl/kiedrus93/13285738_1008708239218080_953565234_n,5403164933.jpg

Mam nadzieję że to koniec walki z tym. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...