Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadek


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Jakiś czas temu miałem wypadek. Nie byłem sprawcą ale ofiarą. Ponieważ byłem ubezpieczony chciałem uzyskać jakieś odszkodowanie. Interesowałem się tym szukając informacji ... oczywiście w internecie. Od jakiegoś czasu zgłaszają się firmy, które oferują pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Czy spotkaliście się z czymś takim, a może jesteście w takiej samej sytuacji. Podzielcie się swoją opinią na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Jakiś czas temu miałem wypadek. Nie byłem sprawcą ale ofiarą. Ponieważ byłem ubezpieczony chciałem uzyskać jakieś odszkodowanie. Interesowałem się tym szukając informacji ... oczywiście w internecie. Od jakiegoś czasu zgłaszają się firmy, które oferują pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Czy spotkaliście się z czymś takim, a może jesteście w takiej samej sytuacji. Podzielcie się swoją opinią na ten temat.

Jak mocno auto rozbite? Byleś w szpitalu u lekarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuję się odszkodowaniami zawodowo (współpracuję z Votum S.A.).


Jakiś czas temu miałem wypadek.

To pojęcie względne. Jeśli zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek (przestępstwo z art 177 kk) to przedawnienie roszczeń następuje po 20 latach. Jeśli jednak była to kolizja (wykroczenie z art 86 kw), to roszczenia przedawniają się po 3 latach. Jako współpracownik firmy odszkodowawczej (może to być odebrane jako mało obiektywne), uważam że lepiej skorzystać z usług dobrej i znanej firmy, niż podejmować samodzielną walkę z ubezpieczycielem i zgłaszać szkodę osobiście. Ubezpieczyciele nieco inaczej traktują "szaraczka", niż tego samego szaraczka, za którym stoi niedźwiedź. Jeśli temat współpracy z Votum Cie interesuje, zapraszam na PW.

Edytowane przez hak64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...