Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przedliftowe na poliftowe + może od anglika?


rafalinsky1906

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Rozwaliłem sobie lewą lampe i teraz zastanawiam się czy nie kupić nowszych lamp, ewentualnie lamp przedliftowych ale od anglika. Założyłem ten temat ponieważ nie znalazłem dokładnie tego czego chciałbym się dowiedzieć odnośnie zmiany lamp w audi przedliftowym na nowsze (czyli poliftowe).

1. Jakie przeróbki trzeba wykonać jeśli chce się założyć te nowsze, poliftowe, zespolone z migaczem lampy? Koszt takich lamp (nieoryginalnych) to od. 400zł w zwyż...

2. Bez większych kosztów...Jeśli bym chciał założyć lampe od anglika to musiałbym tylko przełożyć oryginalne szkiełko klosza? (chodzi o kreski na kloszu? czy też o inny kształt obudowy, ewentualnie kształt w srodku lampy?). Mam w okolicy taką (angielską) lampe za 30zł w bdb stanie. W sklepie depo (europejska) kosztuje 140zł, na allegro jakiś syf po 100za sztuke. Normalne europejskie uzywki ok.100zł.

Co doradzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedliftowa angielska szklo do wymiany i masz europe,wszystko bedzie pasowalo,odblysnik ten sam,poliftowa angielska na soczewce do odwrocenia przeslona w soczewce i masz europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...