Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przepustnica brd


84hugo

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,wie ktoś gdzie mogę dostać przepustnice dobrą do mojej SKARBONKI

takiej jak BRD :) i moze jakieś wtryski 03g130073t ? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa przepustnice to najszybciej intercars albo u polecanych na forum sklepikarzy....np dzik pro-choice.

Lub używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa przepustnice to najszybciej intercars albo u polecanych na forum sklepikarzy....np dzik pro-choice.

Lub używka.

qrde masakra ja mam hurtownie motoryzacyjna tylko u mojego dostawcy kosztuje jakies 1100zł troszke ich poniosła cena do tego jeszcze jakis wloski zamiennik ... myslalem ze moze ktos ma cos na zbyciu bo juz mnie dobija to brd ostatnio jak mi zle rozrząd zlozyl mechanik to 2 miesiace nie moglem dojsc i 3 tysiące w bloto ... 3 miesiace spokoju i przepustnica i dwa wtryski dramat chyba oddam to do dalej jak tak dalej pojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa przepustnice to najszybciej intercars albo u polecanych na forum sklepikarzy....np dzik pro-choice.

Lub używka.

qrde masakra ja mam hurtownie motoryzacyjna tylko u mojego dostawcy kosztuje jakies 1100zł troszke ich poniosła cena do tego jeszcze jakis wloski zamiennik ...

nie sciemniaj.... 1100 to jest dla detalicznego chłopiny... nikt z forum nie kupił by w takiej cenie...

770zł Siemens/VDO A2C59511698 po rabacie w intercarsie - zmien dostawców lepszy zyski bedziesz miał...

co do funkcjonowania poprawnie auta zmien mechanika bo gosc widocznie nie ogarnia tych silników... moze na 4um jest jakis szpec w twojej okolicy...

nówka prosze bardzo... http://allegro.pl/przepustnica-audi-seat-vw-tdi-oryg-vdo-a2c59511698-i5615967906.html

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa przepustnice to najszybciej intercars albo u polecanych na forum sklepikarzy....np dzik pro-choice.

Lub używka.

qrde masakra ja mam hurtownie motoryzacyjna tylko u mojego dostawcy kosztuje jakies 1100zł troszke ich poniosła cena do tego jeszcze jakis wloski zamiennik ...

nie sciemniaj.... 1100 to jest dla detalicznego chłopiny... nikt z forum nie kupił by w takiej cenie...

770zł Siemens/VDO A2C59511698 po rabacie w intercarsie - zmien dostawców lepszy zyski bedziesz miał...

co do funkcjonowania poprawnie auta zmien mechanika bo gosc widocznie nie ogarnia tych silników... moze na 4um jest jakis szpec w twojej okolicy...

nówka prosze bardzo... http://allegro.pl/przepustnica-audi-seat-vw-tdi-oryg-vdo-a2c59511698-i5615967906.html

poważnie :) u mnie mają czasami takie dziwne opcje ze jak gdzieś towar podkupią to taką marże walą ze masakra :) ale spoko ogarnąłem sobie już już tą przepustnice z Valeo za 590 :) auto już mi chłopaki zrobili z wro po tym partaczu co rozrząd zmieniał :) a co do wtrysków . . . to nowe czy używki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski 03g130073t

Jeśli wogle uda ci się takie pompki używki dostać w normalnym stanie to chyba będzie cud... Wogle pd z tym numerem chyba ciężko. Jeśli nie końcówka T to może będą z M bo te nie podlegały wymianie na akcji.

Chyba wolałbym się wykosztowac i kupić nowki z aso.

Pd były wogle zmieniane na akcji?

Co do twojego zaopatrzenia w części to może zacznij współpracować z dzikiem pro choice lub Krzyśkiem expres parts -mają ceny internetowe i sprzedają na wysyłkę

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...