Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odzyskanie hasła z facebook'a bez e-mail'a


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam niemały problem. Kumpel poprosił mnie o pomoc, a mi się już pomysły skończyły.

Sprawa wygląda tak: kumple ma konto na facebooku od 100 lat i zawsze z niego korzystał na telefonie w którym ma zapisane hasło w aplikacji i wszystko jest ok. Teraz kupił sobie nowy telefon i chce też mieć na nim swojego facebooka, ale nie pamięta hasła. I teraz pojawia się problem, bo w jednej z zakładek w jego profilu gdzie jest miejsce na powiązane konta e-mail nie ma żadnego adresu (nie mam pojęcia jak to jest możliwe), ani też nr telefonu - nie wiem jak jest możliwe założenie konta bez adresu e-mail, czy też nr telefonu, ale widocznie jest lub kiedyś było.

Podczas próby odzyskania hasła czy też nazwy użytkownika przez "Nie pamiętasz nazwy konta?" na stronie facebooka wychodzi mi coś takiego:

jwfe2vvm.png

podczas gdy np. na koncie w którym jest e-mail oraz nr telefonu wychodzi coś takiego:

t9n2f7az.png

Ja nie posiadam konta na facebook'u, więc zabordzo nie wiem co w tym momencie zrobić. Szukałem na stronie facebooka gdzieś jakiegoś kontaktu z pomocą techniczną, ale tam chyba coś takiego nie występuje, jest tylko jakieś głupie FAQ, które w niczym mi nie pomoże.

Ktoś ma pojęcie jak to ugryźć oraz ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest możliwe że profil kumpla nie ma powiązanego żadnego e-maila, czy też nr telefonu - jak on założył te konto?

Od razu dodam od siebie, że przy próbie dodania adresu e-mail na telefonie, z którego ma obecnie dostęp do swojego profilu wymagane jest hasło którego kumpel nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to mozliwe bez emaila,ale takie slabe emaile jak wp czy onet i inne dziadostwo same sie kasuja chyba po 1,5 roku jesli sie przez ten czas nie zalogujesz na poczte,i pewnie tu tak bylo zalozyl sobie na szybka maila i o nim zapomnial,email zniknal a po wylogowaniu z fb juz nie wrocisz na niego,moja szwagierka miala to samo,nie da sie juz nic zrobic,niech zaklada inne konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest gdzieś możliwy jakiś kontakt z supportem facebooka - interesuje mnie nawet kontakt w wersji angielskiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest zerknij to znajdziesz, mojej kobiecie ktos konto zglosil ze sie niby podszywa pod kogos i zablokowali,kontaktowalem sie z nimi ale ciezki temat byl,odblokowali dopiero po wyslaniu fotki z trzymanym w reku dowodem osobistym obok twarzy tak by bylo widac twarz a na dowodzie foto i czytelne dane,nr dowodu czy pesel i wazne nry kazali zaslonic,wszystko trwalo ponad tydzien,ale w przypadku twojego kolegi bez maila moim zdaniem to nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mnie bardziej naprowadzić na ten kontakt, bo ja jestem ślepy i nie mogę tego znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...