Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

edmondo a "powiedz" co jest nie tak w tym samochodzie co miałeś na myśli pisząc "już i tak chyba bardziej się nie da zeszpecić tego samochodu" ?? Zdjemować niczego nie mam zamiaru (takiego już kupiłem) jak oderwe to może i nawet z farbą. A po drugie to jak o coś przychaczę i się połamie to wtedy oderwę a auto przykówa uwage a o to mi właśnie chodzi żeby wyróżniać się w tłumu a nie mieszać się z nim. Tymbardziej że kolorek też jest żadko spotykany (krwista czerwień) a to w połączeniu z wyglądem i nie słabym silnikiem daje temu samochodu sportowy charakter. Każde moje moje auto czy to mondeo MK2 kombi czy BMW E36 sedan było inne niż seria.

P.S. widziałem gorzej zeszpecone samochody i jakoś też jeżdżą. a ich właściciele też żyją.

Opublikowano

edmondo a "powiedz" co jest nie tak w tym samochodzie co miałeś na myśli pisząc "już i tak chyba bardziej się nie da zeszpecić tego samochodu" ?? Zdjemować niczego nie mam zamiaru (takiego już kupiłem) jak oderwe to może i nawet z farbą. A po drugie to jak o coś przychaczę i się połamie to wtedy oderwę a auto przykówa uwage a o to mi właśnie chodzi żeby wyróżniać się w tłumu a nie mieszać się z nim. Tymbardziej że kolorek też jest żadko spotykany (krwista czerwień) a to w połączeniu z wyglądem i nie słabym silnikiem daje temu samochodu sportowy charakter. Każde moje moje auto czy to mondeo MK2 kombi czy BMW E36 sedan było inne niż seria.

P.S. widziałem gorzej zeszpecone samochody i jakoś też jeżdżą. a ich właściciele też żyją.

Jak już chcesz zostawić te spojlery to chociaż załóż większe alu. Bo te wyglądają śmiesznie przy tym ospojlerowaniu :wink4: A co do samego ospojlerowania to bym poszedł w innym kierunku, bardziej delikatnym.

Opublikowano

edmondo a "powiedz" co jest nie tak w tym samochodzie co miałeś na myśli pisząc "już i tak chyba bardziej się nie da zeszpecić tego samochodu" ?? Zdjemować niczego nie mam zamiaru (takiego już kupiłem) jak oderwe to może i nawet z farbą. A po drugie to jak o coś przychaczę i się połamie to wtedy oderwę a auto przykówa uwage a o to mi właśnie chodzi żeby wyróżniać się w tłumu a nie mieszać się z nim. Tymbardziej że kolorek też jest żadko spotykany (krwista czerwień) a to w połączeniu z wyglądem i nie słabym silnikiem daje temu samochodu sportowy charakter. Każde moje moje auto czy to mondeo MK2 kombi czy BMW E36 sedan było inne niż seria.

P.S. widziałem gorzej zeszpecone samochody i jakoś też jeżdżą. a ich właściciele też żyją.

Te dokładki dookoła samochodu po prostu nie pasują do Audi (oczywiście kwestia gustu).

Jeżeli będziesz czekał, aż się połamą, to mogą się połamać razem ze zderzakiem - wtedy będziesz miał o wiele więceje roboty i kasy do wyłożenia niż przy zdemontowaniu.

Ja zdejmiesz to wszystko, to zobaczysz dopiero jak ten samochód będzie ładnie się prezentował (gleba konkret) - wtedy nawet spojlerek nie popsuje jej wyglądu :wink4:

Tak na poważnie - spojler jest całkiem całkiem, podchodzi po lotkę a'la M5 E39 i to jest klasa sama w sobie, tylko musi być zamontowany na samym końcu klapy, dalej niż u Ciebie, bo inaczej wygląda jak WT - zresztą looknij na M5 E39 (tylko ori) i zobaczysz jako to wygląda.

Zdejmij te dokładki, shandluj na allegro, a kasę zainwestuj w np. przednie lampy zespolone, tylne po lifcie, dymione kierunki na błotniki i ... jeszcze tysiąc innych pomysłów jest.

Opublikowano

Zdejmij te dokładki, shandluj na allegro, a kasę zainwestuj w np. przednie lampy zespolone, tylne po lifcie, dymione kierunki na błotniki i ... jeszcze tysiąc innych pomysłów jest.

Akurat tyle za te plastiki nie weźmie :polew:

Opublikowano

Zdejmij te dokładki, shandluj na allegro, a kasę zainwestuj w np. przednie lampy zespolone, tylne po lifcie, dymione kierunki na błotniki i ... jeszcze tysiąc innych pomysłów jest.

Akurat tyle za te plastiki nie weźmie :polew:

Jeszcze nie wiadomo co jest w środku - może jeszcze coś da się ohandlować :naughty:

Ale jest to zawsze jakiś początek...

Opublikowano

Wyrezać autko na wzór S4 i będzie :kox: Tymbardziej że kolorek fajny i jak to właściciel napisał rzadko spotykany :tongue4:

Opublikowano

Nie zakładaj, sprzdedaj to bedziesz miał na inne mody

Opublikowano

Zaraz ktos napisze ze S4 sa pospolite.. a nie o to chodzi przeciez w mada faka tuningu.. :kox:

Opublikowano

ja jestem za tym ,żeby zmieniać coś w tych "smutnych" autach , ale na + a nie na - :good:

Opublikowano

ja jestem za tym ,żeby zmieniać coś w tych "smutnych" autach , ale na + a nie na - :good:

Kolega za jakiś czas pourywa te plastiki i wyjdzie mu to na + :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze, kwestia gustu i jak kto woli.

Po drugie alusów większych nie założe nie na te drogi same laczki na przodzie mam 17" 215/45 tył 17" 225/45

Dibo i ty chcesz założyć jeszcze większe fele. Chyba że u Ciebie drogi masz plaskie jak tafla lodu. Te fele zostają tylko musze coś zrobić bo mi bileją

URL=www.fotosik.pl]ba4c6dff1e1f74bd.jpg[/url]

Po trzecie niżej zglebić samochodu nie mam zamiaru, prześwit między asfaltem a podwoziem wynosi 10cm próćz tego utwardzone. I właśnie co do tego zastanawiam się czy nie założyć spowrotem seryjnej zawiechy, bo prawie wszyskie progi zwalniające są moje. Prawie bo coraz żadziej o nie zawadzam a o podjazd pod krawężnik mogę zapomnieć.

Ta lotka jest tylko położona na klapie. I szczerze mówiąc jakoś nie bardzo ja tam widzę. Już wolę blende na szybe założyć (chyba lepiej by to wyglądało). Wewnątrz mam w planach założyć podłokietnik bo nie wygodnie jakoś, na zewnątrz lampy po liftowe (albo takie co ja mam ale dymione) a z przodu zostawiam takie jak są (zostawiam bo są dymione szkła) kierunki boczne też mam dymione ale jeszcze nie założone.

Nie wiem ale jakoś mi podoba się ten samochód jak jest i zresztą nie tylko mi. Na żywca wygląda o wiele lepiej.

Opublikowano

Też jeżdzę na 17" i jakoś mi drogi nie straszne. Z chęcią przesiadłbym się na 18" ale nie ma takiego wzoru w tym rozmiarze jak mam :tongue4: Jak już chcesz zostać przy 17" to pomyśl o innym wzorze bo te alusy wyglądają na 16" No i ten wzór :thumbdown: Co do gleby, progów zwalniających i krawężników to znam temat. Mam podobnie obniżone autko. Tylnią dokładkę z czasem gdzieś zgubisz. Miałem podobną i na progu zwalniającym mi pękła. Potem ją wywaliłem i założyłem ori, a autko z miejsca stało się ładniejsze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie cały pic polega na tym że tyłem nia zachaczam tylko swoimi progami zahaczam o progi zwalniajace jak za szybko przejade przez próg. Muszę przejeżdżać bardzo wolno a raczej przednią osią muszę zjeżdżać z progu zwalniającego bardzo wolno. Troche to wnerwiające ale z czasem idzie przywyknąć i znaleźć sposób także i na to.

Opublikowano

Ja tak teraz mam i to bez progów :tongue4: Auto musi się toczyć, bo jak nie to jest tompnięcie i ociera :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.