Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pilot od centralnego.


eryczek93

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie borykam się z problemem już ponad dobry rok. Zaczęło się od tego, że pilot działał tak jak tylko chciał. No to wymieniłem baterie, procedura kodowania pilota przy stacyjce. Problem pozostał. Podoginałem blaszki w pilocie - problem został.

Przykładowo zamykam auto z pilota, po 10 minutach chce je otworzyć z pilota i nie idzie tego zrobić - musze otwierac recznie. Nastepnie wkladalem do stacyjki kodowanie i tak do ostatnich dni. Czasem od razu zamkne ale nie otworze, czasem otworze ale juz nie zamkne.

Od kilku dni natomiast nie działa już wcale. Ani tego zakodować, ogólnie lipa wcale nie trybi.

Dodam, że mam 1 kluczyk tylko tzn drugi mam ale bez pilota sam klucz z immo. Pamiętam jak podpinałem vaga to wyskakiwało coś 'key 1...' mogę wrzucić jak będzie potrzeba.

Przeczytałem już wiele tematów, ale u większości kodowanie starcza a tutaj chciałbym w końcu się z tym problemem pożegnać raz na zawsze... a4-klub ratuj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożycz od jakiegoś znajomego działający pilot z podobnego auta i spróbuj go dopisać, jeśli będzie działać to masz ciachnięty pilot, a jeśli nie to będziemy szukać usterki w aucie.

Albo jeszcze inaczej podjedź do jakiegoś elektronika i poproś żeby ci sprawdził pilot czy wysyła sygnał. Ja bym od tego zaczął.

Edytowane przez Szymon51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w moim Audi a4 b6. Wczoraj miałem odpiety aku przy robieniu rozrządu. Po podłączeniu piloty już nie były zakodowane. Teraz nie mogę ich zakodować. W czym problem?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...