Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rejestracja tymczasowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam pytanie:

znalazłem na aukcji ciekawy samochód. W opisie było ze pojazd jest zarejestrowany w Polsce. Z UFG wynikało jednak ze rejestracje należą do innego pojazdu. Sprzedawca stwierdził że do zdjęć założył inne żeby lepiej wyglądał na zdjęciachgood.gif, a samochód jest zarejestrowany ale tymczasowo. Poprosiłem wiec o numery tymczasowe. Tym razem UFG pokazał mi 3 rożne pojazdy na raz (bodajze VITO, W204 i jeszcze jeden mercedes) , ale żaden z nich nie był tym którego oferta dotyczy. O co chodzi ? Możliwe ze pojazd faktycznie jest zarejestrowany czasowo, ale UFG nie odświeża tych danych i dlatego pokazuje 3 różne pojazdy pod tymi samymi numerami rejestracyjnymi, na ten sam dzień ?

Opublikowano

Jeśli by tak było to wystarczy klepać blachy tymczasowe i drukować dowody

Opublikowano
  • Autor

Jeśli by tak było to wystarczy klepać blachy tymczasowe i drukować dowody

To ja w takim razie nie rozumiem czemu UFG podaje pod numerem rejestracyjnym 3 różne pojazdy...

Opublikowano

bo blachy tymczasowe są wielokrotnego użytku

Opublikowano

OC było zrobione na blachy tymczasowe dlatego UFG wywala takie info.

Opublikowano
  • Autor

Ok, ale jak na liście nie ma samochodu który chce kupić to zakładam, że nie jest zarejestrowany tylko koleś (handlarz) wykupił tymczasowe blachy i je po prostu przekłada miedzy furami ? Niby Audi jest ubezpieczone, ale w UFG po VIN nie znajduje informacji o ubezpieczeniu. Samochód pochodzi z DE,, ale z tego co wiem nie można nic sprawdzić po blachach, :( Niby dostałem mały Brief, ale nie ma też info (pieczątki) o wymeldowaniu co mnie dziwi...

Opublikowano

Powinien być mały i duży brief, w małym na ostatniej stronie pieczątka z datą wymeldowania , do tego tłumaczenia tych dokumentów , potwierdzenie zapłacenia akcyzy i badanie techniczne oraz jeżeli od handlarza -faktura. Z takim kompletem idziesz rejestrować. No chyba że chce Ci wcisnąć to auto na tzw "Niemca" to sobie daruj bo jak będzie jakaś lipa to nic mu nie udowodnisz.

Opublikowano

Powinien być mały i duży brief, w małym na ostatniej stronie pieczątka z datą wymeldowania , do tego tłumaczenia tych dokumentów , potwierdzenie zapłacenia akcyzy i badanie techniczne oraz jeżeli od handlarza -faktura

+ wpis do ewidencji (kopia).

Opublikowano

Powinien być mały i duży brief, w małym na ostatniej stronie pieczątka z datą wymeldowania , do tego tłumaczenia tych dokumentów , potwierdzenie zapłacenia akcyzy i badanie techniczne oraz jeżeli od handlarza -faktura

+ wpis do ewidencji (kopia).

a to już zależnie od upodobań WK, u mnie nie potrzebny jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.